čo ste dostali pod stromček?

lusya

ako tu tak citam co pisete... a porovnavam s tym, co som dostala ja... dostala som jednu drobnost, ktora ani nestoji za rec. ale vobec vam nezavidim! ani trosku. podla mna na vianoce by sa mal dat maximalne jeden darcek, aj to len drobnost. ale ja by som nepotrebovala ani to. stacil by mi doma klud a pokoj, aby sme si v ramci rodiny povedali, ze sa mame radi, odpustili si stare hriechy, aby som mohla byt v tento den s clovekom, ktoreho lubim najviac na svete, objat ho, pobozkat, pritulit sa k nemu a pocuvat ako mu bije srdce... nechapem ako sa niekto - dospela osoba - moze vychvalovat tym, co dostala. chvastat sa ako male decko. pride mi to trapne - sorry, tak to citim. taky clovek podla mna akoby nechapal zmysel zivota. dufam, ze ho raz spoznate.

smaragdovka

od priatela notebook, kozmetiku, sminky, obrovsku sadu na licenie asi 70x40cm - je tam vsetko od tienov, lakov, leskov, ruzov po ceruzky, linky, spiraly vsetko, nohavicky, papuce, 2000sk.

iriky

Ja som od manzela dostala kozusinove kapceky na doma, paperovku, Panasonic pekarnicku chleba, nadhernu podprsenku, kozene cizmy na ihlickovom podpatku, knihu...Ostatne veci uz nepamatam. Minuly rok mi kupil dom:)

pre zuz

ja som sice kozuch ani cizmy nedostala, dostala som tiez draheho jeziska, ale nedostala som konkretne cizmy a kozuch, ale chcem obhajit cast spoluobcanov, ze niektori nedostavaju napr cizmy a bundy kvoli rozmaru, ale ze proste inak by si to za tu zimu nekupili, lebo pre niekoho to je velka polozka a tak jej napr.tie cizmy kupia na vianoce, lebo ich je aj tak treba.. poznam take rodiny nahodou

sonna2

az tak sa pre to netrapim, no asi si fakt vygooglojem, kedy sviatky zacali byt o darcekoch, co sa pretransformovalo az do dnesnej podoby

DESmodka

sonna preco ta to tak trapi??? skus si dat do googla vyhladat historiu vianoc, mozno tam sa to docitas, ja neviem co bolo pred x rokmi

DESmodka

podla mna vzdy to tak bolo, ale nebolo to len o darcekoch, v dnesnej dobe si toho ludia chcu dat co najviac... podla mna by vianoce nemali byt len o darcekoch, ale to je kazde osobna vec..