Vaginalny herpes..zas a znova...

Príspevok v téme: Vaginalny herpes..zas a znova...
efx

Ahojte...Moj problem spociva v tom, ze v poslednej dobe mam vaginalny herpes uz 2hy krat za mesiac...partnera nemenim a pokial viem, ani on nechodi kade-tade....mavame sex bez ochrany, vlastne ked som herpes dostala 1x, na 100 percent od neho, pretoze predtym som ho nikdy nemala...chcem sa opytat...je mozne, ze sa moze objavit aj bez toho aby som mala sex?napr. kvoli nejakemu jedlu a pod? pretoze ked som ho nedavno opat dostala , tak tomu predchadzala mesacna sexualna abstinencia....co mam robit...

casuelle1

Ved to je ten vas sex bez ochrany co tam po zdravi hlavne ze si uzijete... chlap nejde k doktorovi ani ked sa mu vyhodi vred syfilisu si mysli ze to nieje nic vazne a pocka kym mu to zmizne..a choroby sa siria dalej......vobec nikto si dnes nedava pozor ludia maju svoje zdravie totalne na haku...

lulu71

Tiež som mala dávnejšie podobný problém, pregooglila som celý internet, len aby som si zistila čo najviac informácií. Skúsila som skoro všetko, dokonca zo zahraničia som si kúpila akúsi vodičku na potieranie, čo sľubovalo vysušenie a odstránenie. Nakoniec som používala aj prírodnú metódu. Roztlačila som cesnak a zmiešala so slinami alebo prevarenou vodou, len toľko, aby som mala jemnú kašičku a s vatovou tyčinkou som si nanášala na herpes a výrastky alebo čo to už bolo. Povedala som si, že keď sa mi toho podarí zbaviť, tak sa podelím o skúsenosť, tak to robím, síce už s väčším odstupom času. Problém nemám už asi 2 roky. Na umývanie intímnych miesť používam odvtedy Epigen gel každý večer podľa možnosti. Je síce drahší, kupujem si ho z internetovej lekárne a naozaj už odvtedy problémy nemám. Neviem, čomu všetkému za to vďačím, možno aj tomuto gélu na umývanie, i keď počas liečby som používala aj sprej tiež Epigen a ten mám ešte aj v rezerve, že keby niekedy náhodou. Takže, držím palce, vyskúšajte ak uznáte za potrebné aj tento prípravok, ja teda neľutujem určite. Pekný deň žienky.

kažmeker 18

ahojte prosím vás poraďte mi chitila to moja kamarátka odomňa a chcem jej pomôcť poradte ako sa volá tá vodička a chcem ešte vedieť či je tá vodička na predpis taktiež či sú aj iné lieky na to viem že nesmie sa stresovať a jesť vela ovocia a zeleniny a vela vitamínov C fakt ma to trápi a nechcem jej zle :( dúfam že je to liečiteľné :/ a ešte k tej vodičke že či ju zohnať aj bez predpisu a ako treba narábať s tým herpesom ako často sa tam budú ukazovať virážky a tak prosím dajte mi info fakt ju lubim a mám ju rád prosím :( ....

health4help

ahojte,
ja som sa tiez nakazila tymto virusom a odvtedy som neustale v depresiach a neviem co dalej.. nemam priatela a neviem si predstavit ze by som to niekedy v zivote nejakemu partnerovi povedala..
Dostala som to v januari tohto roku, sla som ku gynekolovi ten si to ani nevsimol a dal mi mast aj lieky na mykozu. Nemala som az take velke bolesti ako ostatne baby iba to hrozne svrbelo najma v noci. potom to zmizlo a myslela som ze to prejde.
potom sa mi to urobilo znova asi po mesiaci ale len jedna vyrazka tak som sla na kozne a predpisala mi famciklovir ktory beriem uz tri mesiace. Plus som dala na rady RNG a uzivam selen, zinok, bkomplex, vitamin E,D, monolaurin a aj chaparral. Este si objednam asi aj tu hubu chagu. Nechapem preco, ale nic z toho mi nezabera vyhodilo sa mi to uz druhy krat za mesiac. Ani to necitim, len na dotyk som zistila ze zas mam nejaku vyrazku :(((( som z toho zufala a neviem sa s tym vyrovnat ze dokonca zivota budem zit v strachu kedy sa to objavi zas a ze to nikdy nezmizne... doktorom neverim, len kyvnu rukou ze to sa uz bude stale vracat ale nedaju ziadne informacie. Ak by bol niekto z vas co to tiez mate si so mnou vymenit email a porozpravat sa budem rada, lebo nemam sa komu zdoverit. Dakujem

Agnes998

drobceq herpesom ta moze nakazit aj ked to nema prave vyhodene. Druha moznost nakazy je, ze si mala opar na ustach a nedodrziavala dostatocne hygienu a pri umyvani intimnych partii si to tam zaniesla. Alebo ta mohol nakazit on, ked mal opar na ustach a robil ti oral. Nech ti lekarka predpise nejake antivirotika a ber ich dlhsie, nech sa ten virus potlaci. Dobry je aj liek na zvysenie viralnej imunity Isoprinosine, len ho treba brat dlhodobo, aj par mesiacov.

drobceq

ahojte aj ja som dostala bohuzial mam to prvy krát a moj prijatel ho nemal a ja som sa nakazila tak to vizera tym ze som zmenilaznacku vloziek a neviem bol prijatel u lekara a nemal to a ja sm to od neho chytit nemohla a dostala som iba masticku a nepomaha to tak neviem čo mam dalej robit....

drobceq

ahojte aj ja som dostala bohuzial mam to prvy krát a moj prijatel ho nemal a ja som sa nakazila tak to vizera tym ze som zmenilaznacku vloziek a neviem bol prijatel u lekara a nemal to a ja sm to od neho chytit nemohla a dostala som iba masticku a nepomaha to tak neviem čo mam dalej robit....

RNG

Nuz mne chaga a najma chaparal v dostatocnych davkach tiez "megadavky", (tj 1 gram esteru C za hodinu) pomahaju vynikajuco, ked ma len zacne svrbiet trosticku pera, pouzijem to a potlacim v zarodku, takze sa mi herpes vobec nevyhodi.

35honey96

Chcela by som sa spýtať či je možné aby sme boli s priateľom naďalej spolu keď ja som mala tento herpes a on je pravdepodobne nosičom....aké sú riziká a ako môžeme byť bezpečne spolu?

sersam

albertovu si jednoducho vygoogli. daj si luba albertova do googlu a mas hned kontakt. co ale viem ze v posledne roky berie uz len vazne pripady. len ak mas dlhodobe zdravotne problemy. takze nie nejaka akutna blbost. to ta nezoberie. musis jej napisat ze sa toho nevies zbavit a ze lekari ti nepomohli a trocha to skratka zdramatizovat ak sa k nej chces dostat. inak to mas marne. ked napises ze vcera sa mi vyhodil na brade vred, tak to ti asi ani neodpise.