to je hanbaaa,ja neviem povedať NIE:-(

Príspevok v téme: to je hanbaaa,ja neviem povedať NIE:-(
krisiso

spravila som totálnu hovadinu!!! mám 17 rokov,som ešte panna a hrozne by som to chcela vyskúšať a tak som si cez internet písala s takým chalanom 29ročným a pozval ma s kamošom na kofolu,tak som išla a dali mi aj fernet,tak som ho vypila a pozvali ma na chatu,tak som šla s nimi a potom ten jeho kamoš šiel zakúriť a on chcel pusinku,tak som sa nechala bozkávať,aj ked mi to neboĺo príjemné ale hanbila som sa mu to povedať a potom sme všetci hrali flašku,až sme ostali úplne nahý,a tak som ich musela bozkávať,s ním to ešte ušlo ale ten jeho kamoš,no fuuuj,a potom sme šli na gauč a oni ma lízali a prstovali,a ja som nedokázala nič robiť,iba sa tváriť,že mi to robí dobre aj ked to bolo hrozneee,potom chceli aby som im honila a fajčila,tak som to robila a on mi vylízal,bola som ako oťapená,stále ma chytali za kozy a chceli sex,a tak mi ho tam chcel vopchať ale vôbec to nešlo,mám primalú,tak so mnou imitoval rôzne polohy a kamoš to fotil,bolo to tak nechutné,hrozne sa hanbím,no nevedela som povedať nie,a to ja nikdy neviem,a každý ma potom len využíva,som taká hlúpa hus:-( hanba mi!!!

nezaujatá osoba

kRISISO, ako nestrannému pozorovateľovi je mi jasná jedna vec.Potrebuješ si vybudovať sebaúctu.Máš problém si vážiť sama seba, mať sa rada.Potrebuješ na sebe pracovať, aby si sa naučila, že máš svoju hodnotu, povedať nie, ak niečo nechceš, skrátka postaviť sa sama za seba.Pokiaľ dovolíš, aby Ti druhí ubližovali, budú to robiť a zneužívať to. Závisí to od Teba, ty rozhoduješ, čo dovolíš a čo nie.Vymedz si svoje hranice. Venuj sa budovaniu svojej sebadovery, pomože Ti to veľmi v ďalšom živote...

rodrigez

Nestresuj, ja poznam jednu "slecnu" co to robi pravidelne a pripada jej to super. Vies ako to chodi, aj stetky musia byt... vlastne ved niesu, sak to robia zadarece... Ty hlavne nestresuj a ked nechces dopadnut ako roztrtkana troska, tak sa z toho pouc. Teraz to je zabava, ale ak budes chciet normalny vstah, nemusi ten vyvoleny dokazat prekusnut tvoju minulost mysli na to. Mne uz to jeden vstah znicilo...

leerka

ak je to teda pravda, dobre, beriem, ale aj tak sa mi to neak stale nezda, ale to je jedno...len ti chcem napisat, ze uz to aj tak nevratis spat, aj ked by si velmi chcela a to ti fakt verim, kazdy clovek urobi v zivote par chyb, aj ja som urobila, sice nie taku ako ty, a na rozdiel od teba viem povedat nie, a nerobi mi to najmensi problem.... teraz ide len o to, ci sa fotky dostanu alebo nedostanu na web... ak ano, co uz, dufaj, ze ich neuvidi niekto znamy, a ak nie, bud len rada, a ako som ti napisala predtym, kazda hanba raz pominie,je to len otazkou casu, kedy...... tak ti drzim palce a neboj, casom to prejde...

6irim

krisiso:
Netráp sa. Bolo a nemáme stroj času aby sme to vrátili späť. Nakoniec asi ako každý píše, tvoje ponaučenie bolo dostatočné.
Daj si predsavzatie do nového roku, že sa neučíš hovoriť NIE. Postupom času prídeš na to že ludia si ťa viac vážia. Neotravujú ťa s blbosťami. Čo sa týka chalanov. Tiež asi boli bez chrbtovej kosti, nakoľko sa všetci sorry za výraz- na tebe zabávali.
Predpokladám že nemali hanbu a nestretávaj sa s nimi a ani nevolaj dotyčnému, ešte by si to mohol vysvetliť, že by si sa chcela znova akcie zúčastniť.
Hore hlavu dievča!
Zahoď to za seba a hovor NIE, často a pravidelne. Žart: Možno keď povieš NIE pred otvorením chladničky, budeš krásna a štíhla a nebudeme o niekoľko rokov riešiť tému CHCEM SCHUDNÚŤ-PORAĎTE AKO.
Drž sa... a žiadne sklony k sebevražde, to sa nenosí.Ahoj

xixixi

Uz davno nemas 10rokov. Mozno je to vychovou u vas. A mozno si len trochu..a nevnimas skutocny svet okolo nas. V tejto oblasti si uz pravne zodpovedna. Hodnotim ta na tejto urovni. Je len na tebe ako sa svojmu problemu postavis. Ludia okolo teba ti daju rady, polutuju. Ale to co si zo seba urobila..v tom si a vzdy budes sama! Skus byt zodpovedna za to co v buducnosti urobis.

xixixi

krisiso, ja ta tiez za nic neodsudzujem, len musis pocitat s nasledkami..ako skola, buduce zamestnanie, vztahy s kamaratkami, kamaratmi. Ako na uroven slapky sa dostanes rychlo..horsie je to s cestou naspat. Precitala som to kamaratovi a tiez povedal, ze si k.... Toto sa genmi neprenasa, to clovek v sebe vytvori sam. Je na tebe ako sa rozhodnes. Pokial sa tie fotky objavia kde sa nemaju..je rozhodnute za teba:)

trubka

ja werim ze sa jej take mohlo stat ja tiez newem poveda NIE a tiez s trapnych dovodov ze inym nechcem kazit radost chapem ta uplne zabudni na to co sa stalo a nabuduce sa skus ovladat musis sa to naucit povedat nic ine ti8 ne3ostava len sa to naucit mne sa take sice nestalo to9 je fakt brutal ak je to p0ravda ale podobne veci boli hklavne ked su spojene s alkoholom :(( davaj na seba pozor musis sa to naucit