to je hanbaaa,ja neviem povedať NIE:-(

Príspevok v téme: to je hanbaaa,ja neviem povedať NIE:-(
krisiso

spravila som totálnu hovadinu!!! mám 17 rokov,som ešte panna a hrozne by som to chcela vyskúšať a tak som si cez internet písala s takým chalanom 29ročným a pozval ma s kamošom na kofolu,tak som išla a dali mi aj fernet,tak som ho vypila a pozvali ma na chatu,tak som šla s nimi a potom ten jeho kamoš šiel zakúriť a on chcel pusinku,tak som sa nechala bozkávať,aj ked mi to neboĺo príjemné ale hanbila som sa mu to povedať a potom sme všetci hrali flašku,až sme ostali úplne nahý,a tak som ich musela bozkávať,s ním to ešte ušlo ale ten jeho kamoš,no fuuuj,a potom sme šli na gauč a oni ma lízali a prstovali,a ja som nedokázala nič robiť,iba sa tváriť,že mi to robí dobre aj ked to bolo hrozneee,potom chceli aby som im honila a fajčila,tak som to robila a on mi vylízal,bola som ako oťapená,stále ma chytali za kozy a chceli sex,a tak mi ho tam chcel vopchať ale vôbec to nešlo,mám primalú,tak so mnou imitoval rôzne polohy a kamoš to fotil,bolo to tak nechutné,hrozne sa hanbím,no nevedela som povedať nie,a to ja nikdy neviem,a každý ma potom len využíva,som taká hlúpa hus:-( hanba mi!!!

krisiso

to vôbec nebol žart:((( ja ked som videla,že im to robí dobre,tak som im to nechcela pokaziť,tým,že im poviem,že je mi to nepríjemné:(ale vidím,že ma nikto nepochopí,ani ja sama:(

majka_

ked tak nad tym uvazujem... myslim, ze zartujes. najprv som si myslela, ze to myslis vazne, ale potom som si uvedomila, ze nie si 10-rocne decko, ktoreho akoze chcu znasilnit. jedine zeby si bola retardovana. nebolo to vtipne... nesnaz sa nikoho presvedcit o opaku. sak ci pana, ked mi je neprijemne, ked ma bozkavaju, tak ako im dovolim, aby sme sa vyzliekali, aby ma chytali za prsia a pod... je to hnusny zart z tvojej strany