Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

srdcove zlyhavanie

jurina.a

no vies, ja to mam hlavne vtedy, ak na mna pridu navaly placu.. vtedy, ked revem ma to strasne pali.. a aj potom.. teraz na vianoce som mala take strasne nervy z toho, som plakala, lebo mi prislo vsetkych zosnulych luto, ze tu nie su, potom chudnobnych co nemaju jest a tak.. proste som taka moc citliva a to nechcem az tak moc.. chcem si nejuko posilnit psychiku, aby som neplakala za vsetko, lebo z toho mam najvacsie zdrav, problemy :((

jurina.a

joj, moja.. skus sa nejako upokojit a nemysliet na to.. ja viem, aj ja si to hovorim a neda sa mi to:(( skus robit nejaku cinnost, pri ktorej by si na to nemyslela.. a skus si dat upokojivy caj a tak v pohode, ak to vies.. lebo ja to neviem:((

mmmm28

búšenie mám..nato mi dal kardiolog CORVITOL..ale neberiem, vypijem radšej magnezium..., inak ja mám aj šelesť a prolaps...., takže ťa tiež často bolí aj pichá srdce?? mňa skoro každý deň..a najhoršie je teraz to pálenie akokeby mi horela hrudná kosť..už druhý deň..a neviem,,,,ako si pomôcť

jurina.a

mmmm28, nerobim s tym nic:(( ale chcem.. chcem si nejako zlepsit psychiku, aby som sa prestala takto trapit!! lebo ja uz nevladzem takto zit:(( a mavam to dost casto.. proste vzdy ked mam take stresove obdobie, alebo ma nieco rozrusi a pod.. mam taku obcasnu uzkost.. nie pravidelne, ale obcas na mna pride, tak vtedy.. tyy s tym nic nerobis?? ja neviem.. a lekar ti len povedal, ze to mas zo psychiky a fakt ziadne lieky ti na to nedal?? a aj ty mavas busenie??

jurina.a

mmmm28, tak ja zazivam presne to iste. mavas aj busenie srdca?? to mavam stale... som zufalaaaa.. a hej, aj ja mavam to palenie.. aj pichanie.. a viem aj to, ze to mam zo psychiky.. ludia, ako si POSILNIM a zlepsim psychiku?? prosiiim, ja uz sa bojim, ze umriem:((

lea 123

Urcite odbornejsie je ist ku kardiologovi. Chod na prehliadku, urobia EKG a potom budes vediet ci je dovod na znepokojenie.

mmmm28

a máš aj nejaké bolesti?? mňa často bolí a pichá srdce...a je mi často...zle...tiež od srdca..a vieš čo mi povedal lekár....že b´vraj je to psychika...alebo chrbtica...a teraz ma k tomu ešte druhý deň páli hrudná kosť

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.