Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

look

Príspevok v téme: look
kukuckaaa

vedel by mi niekto poradit, pls, mam 17, vyska 175, vaha 57, aj ked po vianociach to bude trocha viac, to je jedno... problem je, ze nevidim na sebe tie kila, som vychrtla, a ked sa snazim pribrat, nejde to, od pasa dole som spokojna, co sa tyka tvarov a tak, ale od pasa hore vyzeram ako anorekticka, tenucke ruky a hrudnik ziadny az mi rebra trcia a toto by som chcela zmenit, neviete ako pribrat do hornej casti tela, aby mi tie kosti netrcali a ruky spevneli?? posilujem mierne, cvicim... poradte

salaaatik

a niekto by nevedel nejako poradit, inak diki zatial za odpovede, alebo nevie niekto hodit nejaky pribeh s touto ,,dilemou" so stastnym koncom, aby som mala pokoj na dusi :):)

gerti

podobne.
ja mam zadok a stehna uplne v norme. akurat.
zato horna cast tela je uplne anorekticka.
ale ked priberiem, najskor do noh a zadku, ale to ja nechcem:(
co robit?

nashira

Adolescencia je vývinové obdobie medzi pubertou a ranou dospelosťou,
spravidla 15 až 20 rokov veku, v ktorom sa končí pohlavný vývin a dozrievanie organiz-
mu. Patrí medzi rozhodujúce obdobia z hľadiska formovania jedinca zo stránky telesnej,
funkčnej, neuropsychickej i sociálnej (Buchanec a kol., 2001).
...tolko citat
Ja si myslim , ze momentalne to co pre seba robis staci. Naozaj nezasahuj nijakym extremnym sposobom do svojho vyvoja.
Kazdemu je geneticky dana nejaka podoba a stavba tela. Tak este pockaj . A neskor ak to bude stale tak a nebudes spokojna tak sa mozes poradit s lekarom a on ti moze poradit co dalej.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

look - Fórum - ZDRAVIE.sk