Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dokaze mi niekto poradit? :(

Príspevok v téme: Dokaze mi niekto poradit? :(
michaelle

Pisala som sem casto,ale nemozem najst svoju temu..je to dlhy pribeh.Uz som 2mesiace chora a lekari stale nevedia co mi je,cakam na vysledky testov na stitnu zlazu a pecen,ale tie budu az v pondelok.Mam dost strach.Proste dnes nadranom ma zasa zobudila strasna bolest bruska,napinalo ma na zvracanie,creva sa mi normalne akoby hybali,potenie,srdce valilo strasne a nakoniec ako vzdy..hnacka a napinanie,tentokrat som zacitila v ustach aj krv.Cim dlhsie sa pozorujem tym viac som si ista,ze cim viac toho zjem a cim neskor,tym je mi horsie..ja uz asi prestanem jest uplne,uz mi aj preletela myslou rakovina..co mi je?? :(

michaelle

To myslis vazne? Ale ja to nechapem..kvoli tomu mi rychlo bije srdce aj ked len vyjdem schody?Uzkostna porucha je vtedy ked boli brusko,nafukuje ma a je mi strasne na zvracanie,ze si uz mysleli ci nie som tehotna?

alicia

michaelle, dá sa ľahko nájsť, vlož si do vyhľadávača svoje meno a nájdeš ju.
Inak ja by som tie tvoje problémy už teraz po dlhšom čase typovala ako úzkostnú poruchu. Možno by ti pomohli antidepresíva.

kikulka

myslím,že na teba pôsobí tvoja psychika a strach z lekárskych výsledkov,ale neboj sa,hlavne sa skús upokojiť,lebo stres vyvoláva búšenie srdca,hnačky,napínanie....sama to poznám, treba sa uvoľniť,ľahko sa to povie,ale ide to,skús ísť na prechádzku s rodinou,sadnúť si s priateľmi,pozri si dobrý film,hlavne sa zamestnaj niečim a skús na to chvíľu nemyslieť...držím palce

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dokaze mi niekto poradit? :( - Fórum - ZDRAVIE.sk