Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto mi poradi???

Príspevok v téme: Kto mi poradi???
Rony18

ahojte.Asi tak posledny mesiac alebo dva,mam neustale bolesti hlavy,ktore vobec neprestavaju.Je mi zle od zaludka,ale nie priamo ze na vracanie.Tiez mam poruchy koncentracie,napr. ked som niekde v obchode,tak neviem sa sustredit,ze co vlastne chcem kupovat,som akoby zmätena.Stale som iba unavena,je jedno ako dlho spim.Uz som z toho zufala,lebo nemam na nic naladu,ked mi je stale zle.S cim to moze suvisiet??

sandy21

tak dufam, ze budes ok. ja som tym len chcela povedat, ze je teraz v mode v sucasnosti vsetko zvalovat na psychiku, ale ked mas taky 2 cm nador v hlave, moc ta nepotesi, ked ti kolegyna poradi, aby si sa menej pozorovala

wivienn

Rony, viem presne ako ti je. Toto iste som prezila pred troma rokmi. Trpela som, a kazdy to zvaloval na moju psychiku, vraj som prepracovana atd...
Az kym mi neurobili seriu vysetreni a zistili, ze je to hormonalna porucha. Liecila som sa a teraz som v poriadku. Vsetko sa vyriesilo a s manzelom teraz cakame babatko. Babatko vsetko vyriesilo, mozem povedat, ze som sa z toho konecne dostala.
Na tvojom mieste by som vyhladala lekara aby zistil co ti vlastne je, zbytocne trpis.

zuzana12345

sandy lenže na mne nikto nič nevidel ja som odpadla a musela som ísť na pohotovosť.Mala som otrasný strach zo smrti a tiež sa mi hrozne točila hlava.Nikde som odvtedy nechodila sama.Teraz som momentálne v pohode,ale viem že sa to môže vrátiť,snažím sa robiť všetko pre to aby sa to nevrátilo ale stres v zamestnaní spraví svoje.Len taká maličkosť chora vôbec nebývam a rozhodne sa nepozorujem

sandy21

zial vsetci sa na mna tak pozerali, ze sa prilis pozorujem. no vidis, Zuzana, aj ty si najprv musela absolvovat vsetky vysetrenia, aby sa zistilo, ze to nie je funkcnej povahy. preco potom Rony hned hovoris, ze je to psychika? tym, ze sa vsetko hned zvali na psychiku, sa moze stratit cas, ak je to iny problem

zuzana12345

sandy na prvý pohľad si nik nevšimne že máš psychický problém je to len v tvojom vnútri.Začalo mi to vysokým tlakom absolvovala som všetky možné dostupné vyšetrenia od CT hlavy až po sono ľadvín no proste všetko.Sama som musela na to prísť čo mi vlastne je a každodenné bolesti hlavy boli také neznesiteľné že som si myslela že mám nádor.A mať psychické problémy neznamená že si nevyrovnaný hypochonder to máš asi mylné informácie

sandy21

neplas sa. nemala som take priznaky ako ty. mne sa len strasne tocila hlava, ze som nemohla sama z domu vyjst. ale tocila sa mi aj doma. ale aj tak to vsetci zvalovali na socialnu fobiu, teraz je to asi v mode. dakujem, teraz som ok.

sandy21

ja osobne nemam rada, ked sa tazkosti zvaluju na psychiku. treba najprv vylucit vsetky funkcne poruchy a az potom sa moze hovorit o psychike. osobne som si prezila ochorenie, ktore vsetci zvalovali na psychiku, az kym CT neodhalilo nador.. dokonca mi vtedy aj trosku odlahlo, lebo nie je horsie ako ked vas cele okolie povazuje za nevyrovnaneho hypochondra

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto mi poradi??? - Fórum - ZDRAVIE.sk