Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nedokazem sa uvedomit :D

Príspevok v téme: nedokazem sa uvedomit :D
Smajlikova91

mam uplne odveci problem..stale mam pocit ze som strasne skareda..a nedokazem sa poriadne uvolnit hlavne v spolocnosti pre mna neznamych ludi..stale ma trapi co si o mne pomyslia..hoci medzi priatelmi som uplne ina,lebo oni ma beru taka aka som.. :D a este sa kvoli tomu vyhybam aj chalanom ktori evidentne maju zaujem..pre moju debilnu predstavu ze by za sa mna hanbili :DD som psychopat,ja viem :D ale co uz..

ligotava

fuu a ja vam poviem ja celkom fajn vyzerám.. ale na fotkach??? to je škrata na tretiu, akoženežartujem..

krivý a velky nos ako adela mam! na fotke! a este krivú hlavu. totálne krivú vykrivenú

jajka001_

Aj keby si bola skareda tak co? urcite skareda nie si maj sa rada taka aka si, bud mila a usmievaj sa na ludi to je dôlezite, aka si, ako na ludi posobis a nie ako vyzeras
Na kazdom je nejaka chybicka
A inak tieto pocity maju vsetky tak si z toho nic nerob

salaaaatik

neviem ,ci stevideli, ale bola v telke prave na tuto temu cast zo serialu sex v meste:) a tam v saune sa jedna nevedela uvolnit medzi ostatnymi zenami a dat zo seba dole plachtu, bo si myslela, ze sa divaju na jej tlste stehna:D ale potom sa prekonala, j ked trocha vtipne to tam vyzeralo a zhodila zo seba plachtu a kukala na reakcie a po case, ked sa na nu nikto nedival, lebo naozaj mala svelu postavu dokonca k nej jedna dosla, ze by za jej prsia vrazdila:D:D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nedokazem sa uvedomit :D - Fórum - ZDRAVIE.sk