Online gynekolog

misu91

Ahojte, mám jednu otázku....s priateľom sme si raz nedávali moc pozor následne o 3 dni mi prišla menštruácia a tento mesiac ešte nič...mešká mi 3 dni, čo u mňa nie je obvyklé ale urobila som si 2 tehotenské po vyše mesiaci od styku a vyšli negatívne....mám sa niečoho obávať?dakujem za odpoveď

vienesa

Dobry den, chcela by som vas poprosit o pomoc.Menstruaciu mam dostat 18.februara, ale 11 februara som mala malinko spinenie, mam naliate prsia ako pred ocakavanou menstruaciou.citim sa strasne unavena,urobila som si tehotenske testy,kedze sa s manzelom snazime o babatko.vsetky 3 testy vysli pozitivne.Pozn.Nerobila som ich v jeden den.Myslite ze moze byt sanca ze som tehotna?ked som otehotnela prvy krat citila som uz 10 dni pred ocakavanou menstruaciou ze som tehotna,mala som rychlo priznaky.Ale teraz akosi necitim nic,okrem unavy a naliatych prs.V stredu som objednana k mudr,ale predsa mi to neda neopytat sa co si myslite.Moze tehotensky test ukazat 3x pozitiv a nemusim byt tehotna?dakujem za odpoved

adriana

fuu tak to ti neviem poradit. ale ked som si tam ciatala niektore tie otazky neboli len ohladom HAK. kludne sa mozes na nich obratit podla mna.. urcite ti odpovedia ked budu vedet