Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kulmovanie

xxxxxxxxxxxx

ja ked si lakujem tak mne kucery hned spadnu ked si nelakujem tak mi vydrzia, tiez mam krepy vlasy a take jemne vo vlhkosti padnu a zjezia sa.

mne sa paci takyto uces, ale ja to robim kulmou www.youtube.com

kamky

ak si budete topirovať vlasy 1. si ich musite načesať 2.potom si ich z hrebeňom musite stále česať hore vlasy 3. keť to urobíte musite nalakovať aby vám držali

dada.

dá sa aj opačne..nalakuješ, napočítaš do 5 a natočíš..drží to ako riť na šerbel..no čo sa týka výdrže účesu : po natočení nalakuj..a veľmi, až skoro aby boli ako droty...potom ti to vydrží aj 3-4 dni bez pohnutia..dokonca ráno vstaneš a máš ich ako od kaderníčky :)

sm339

LEN SI V ZIADNOM PRIPADE NENALAKUJ ANI NENATUZIDLUJ VLASY PRED KULMOVANIM!!!!!! NIKDY! ... popka ti poradila kravinu!... najprv natoc.. na youtube je vela videi...a ked nebudu kucery drzat...potom nalakuj!! NIKDY NIE OPACNE!!!

sisa662

a ja ked mam vlasy velmi huste a dlhe? nakulmujem si pramene, prelakujem a vydrzi mi to tak hodinu a velmi by som chcela aby vydrzali dlhsie :

popka

ak mas kucerave vlasi a chces si ich kulmovat tak si vlasi predtim umi visus vlasi,rozdel si ich na male pramienki asi dva krat dva cm dva krat si kulmou po nich prejdi vlasi musia mat teplotu kulmi potom ich normalne natoc na kulmu kebi ti vlasi aj tak nedrzali podla predstav tak si pred kulmovanim daj na vlasi tuzidlo neboj sa s kulmi to pusti staci ju potom utriet

Yulli

ved si kukni nejake videa na youtube.je ich tam kopu.daj si na youtube vyhladat:how to make beautiful curls
su tam aj videa ako si mozes obycajnou zehlickou urobit nadherne kucery ale aj ako kulmovat si vlasy atd.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kulmovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk