Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fámy o znackach ktore TESTUJU NA ZVIERaTACH!!!!!!!!!!!!

Príspevok v téme: Fámy o znackach ktore TESTUJU NA ZVIERaTACH!!!!!!!!!!!!
luxina

dobry den,hladala som na internete nieco o testovani na zvieratach,ja kozmetiku milujem ale nechcem podporovat zabijanie zvierat!!!!!na jednom zozname pisali ze neaka znacka testuje,na dalsom nie,na dalsom zase ano.....je to jeden z dovodov preco zakladam tuto temu,chcem vediet definitivnu informaciu ci testuju alebo nie(nepoznam doverihodnost a overenost tych zoznamov , tak este overujem tu)konkretne by ma zaujimali tieto znacky::::

COTY-na vacsine zoznamov,pisu ze testuju ale tu pisu ze nie: www.coty.sk

LOREAL-(a vsetky znacky ktore do neho zapadaju-garnier,la roche posay,maybelline.....)tak isto sa niekde pise ze testuje inde ze nie,inde ze vyuziva zivocisne ingrediencie a zaujima ma ci tie zivocisne ingrediencie tiez sposobuju zvieratkam velke poskodenie ich zdravia

LIRENE-a este ma zaujima ci testuje aj tato firma,nie je az taka velka pre to nebola v ziadnom zozname uvedena....

no a skoro som zabudla este na REXONU ,testuje????

dakujem za vsetky vase odpovede,ja som doteraz dost ignorovala produkty testovane na zvieratach,bola som sebecka a chcela som vyrobky,ktore na mne spravia najlepsi efekt bezohladu na to ci kvoli tomu zomrie neake zvieratko,ale minule som nahodou narazila na fotky zvieratiek ,na ktorych sa testovalo a zacala som plakat a placem aj teraz ,ked toto pisem ,neviem ako moozu byt niektory ludia taki kruti a najhorsie na tom je ,ze ja som ich podporovala,ked som tie veci kupovala:-(

silvija

som rada ze pouzivam Fm Group z www.parfumylacno.sk veľa ľuďom nereže ich podoba alternatívnych parfémov alebo inými slovami napodobnenin originálov. Ja ich mám rada pre ich kvalitu a navyše pokiaľ viem tiež vôbec netestujú žiadne produkty na zvieratkách!

Rastella

Presne ako pise "divnaotazka", vsetky firmy testuju bud priamo alebo nepriamo. Ja kozmetiku takmer nepouzivam, snad okrem mydla na ruky (po domacky vyrobene), neviem si predstavit tu zmes chemikalii a toxickych latok si nanasat na pokozku. Koza je dolezity organ a treba si ho chranit, pouzivat co najviac prirodnych latok

Iana

Dobrý večer práve čítam odpovede aké tu píšete a chcela by som taktiež niečo napísať samozrejme je to len môj nazor takže :)
Ako vidim niektorí ste tu písali že to nepomôže ak zopár ľudí preferuje Bio kozmetiku.. dovolím si nesúhlasiť... od Januara tohoto roku používam značku Manna ( je to 100 percentne prírodná značka ktorá absolútne netestuje na zvieratách a som s ňou neskutočne spokojná :) výsledky sa dostavili hneď v prvých dňoch :) a to mam taký typ pleti že vážne nič nepomáhaa... takže odporúčam tuto značku poprípade si zistite viac na ich stránke Manna.sk Garantujem že možete veriť všetkému čo tam píšu :)
A aj keď to začína jedným človekom postupne sa k nemu pripájajú aj iný a osobne by som spotrebovala obrovské množtvo kozmetiky testovanej na zvieratách ... takže som neskutočne šťastna a podporujem ľudi ktorí sa do toho dali.. určite ten pocit že používate vylúčene Bio a netestované produkty stojí za to

jaja

Je strasn malo ludi ktori nad tymto premyslaju...a ked si ten vyrobok nekupis ty kupi si ho niekto iny...par stovak ludi ktori sa nad tym pozastavi ublizovaiu zvieratkam nezastavi...je to krute co s nimi robia to ano...na tie obrazky a fotka sa da pzerat len so slzami v ociach...je to smutne

ariellinka

plac ale nepomoze ani tebe ani im:) ver mi aj ja som si par krat poplakal nad roznymi videami a fotkami ale toto je ejdno velke svinstvo ktore v zivote nikdy nikto nezastavi s tym sa treba zmierit.. lebo ako vzdy aj tu su za tym len a len peniaze nic ine. na trhu je milion rovnakych spiral samponov lakov mydiel a neveim co vsetkeho ktore uz ludom aj tak prerastaju cez hlavu a ja to povazujem za nadmierne zbytocne, sak uz len ekd zapnes telku kazdy mesiac vidis na trhu novu spiralu od loreal rimmel a neviem coho setkeho... a za vsetkym tym trpelo tolko zvierat, a ak si mysli niekto ze su to len hlupe mysi a potkany je na omyle, napriklad v anglicku je obrovska fabrika kde testuju na bigloch sampony pretoze maju vlemi citlive oci, rozne latky im vkvapuju do oci a psy nasldne oslepnu a trapia sa niekolko tyzdnov. je to priserne ja sa snazim na to nemysliet rada by som tie podporovala kozmetiku ktora naozaj netestje su to vecsinou kozmeiky BIO napriklad biotherm a dalsie momentalne ma nenapadaju pokial viem aj este lauder netestuje... ale to uz su take palky za setky tieto produkty ze bezny clovek si to nemoze dovolit,
je to tak nikto sa proti tomuto nezmoze.
Skusi si dat slobodu zvuierat a mrkni enjake clanky neveim ci tam este je vo francuzsku je obrovskaa fabrika de setky tieto znacky co si spominala testuju a denne tam umiera niekohol tisic zvierat.
Nemozes na to mysliet, povedz si ze sama s tym nic nenarobis lebo je to tak, sice si toto moze kazdy jeden povedat ale nic ine ti neostava. Jedine mozes pre svoj dobry pocit buchnut sa po vrecku a nakupit si spominane netestujuce znacky... ale enviem aj tak kde mas zaruku ze netestuju?? naozaj neviem v tomto poradit...
Kazdopadne je to najvecsie svinstvo a niekdey aj tu si poviem hnusnu vetu Ludia si nezasluzia zit, pretoze nicia setko, setko co sa netyka ich... mne je vela krat totalne zle zo vstekeho a preto uz ani encitam takezto clanky ani nekukam fotky. zvierata milujem a toto nieje jedina strasna vec ktora sa na nich pacha. uz len co sa tyka kozusinovych fariem, bitunky, prevazanie zvierat, vyhubovanie roznych ohrozenych druhov..
uz ani neveim co mam k tomu povedat sloa su aj tak zbytocne. a plac tiez :)

divnaotazka

Vsetky velke firmy testuju na zvieratach, lebo si nemozu dovolit nasledne mozne sudne procesy, keby sa vyskytol problem. Ak chcu na obal uviest, ze na zvieratach to netestovali, tak zadaju testovanie svojich vyrobkov inej firme a je to.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fámy o znackach ktore TESTUJU NA ZVIERaTACH!!!!!!!!!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk