Chudnutie pomocou stacionárneho bicykla

januschka

Ahojte, mozno hlupa otazka,ale predsa:).Ked sa cvici na stacionarnom, tak tam makaju stehna, ale spevnuje sa tym aj zadok?lebo ten sa nejak extra nepohybuje:)

januschka

Ahojte, mozno hlupa otazka,ale predsa:).Ked sa cvici na stacionarnom, tak tam makaju stehna, ale spevnuje sa tym aj zadok?lebo ten sa nejak extra nepohybuje:)

sandar

pre katie29....

dobry den mam kozmeticky salon v zahorskej bystrici a mam aj hypoxi trainer touto cestou ti chcerm povedat ze v BA stoji hypoxi cvicenie 20x oklo 300-400e a u mna mate za 165 20x cvicenie s moznostou ziskat bonusove cvicenia zdarma a kupi poukazky na zabaly proti celulitide viac info na 0905 276 031 alebo salonhypoxi@gmail.com a od 1,12 2009 www.kozmetikasandra.sk s pozdravom sandra

januliacik

zdravim....no ako kocky? cvicite este? ako to ide s kileckami? ja som zas o volaco lahsia...ale ide mi to pomalejsie ako na zaciatku..aktualne dnes rano som mala 64,5 kg...uz nech som na tej 60-tke vytuzenej:o)

Lili82

stacionarny bike mam uz dlho, ale dlho sluzil ako vesiak na saty, tak som sa konecne rozhodla, ze by bolo na case ho vyuzit, takze zacinam.....zatial na nom nevydrzim dlho, asi len nejakych 20min. ale dufam, ze sa to polepsi....bola by som rada, take 4kilecka dat dole....

suzen_

a dala si nieco aj zo stehien dole?ja mam doma bicykel ale necvicievala som na nom..cvicila som na steperi..potom som to zacala striedat a teraz uz povacsine ten bicykel..a to koli stehnam...zo vsetkym som spokojna ale z tych stehien by to chcelo este take 2 centimetriky =)

januliacik

no tak pravidelne kazdy den cvicim od 14.2.2009, to som dostala rotoped...ale sladke sa snazim obmedzovať od začiatku tohto roka..po Vianociach som vazila svoje maximum 73 kg teraz mam od tych 67,5 - 68 kg...aj kd tych5 kg nie je vela ale tesi ma to a urcite mam pevnejsiu postavu...este by som chcela do leta aspon 4-5 kg..uvidim ako to pojde dalej:o)

toccara

Januliacik a uz ako dlho cvicis ze si 5kg schudla?Kalanetiku sa chystam precitat na dalsi tyzden a zacnem s tym asi aj ja