ziadna menstruacia

Príspevok v téme: ziadna menstruacia
neznama

prajem pekny vecer...chcem sa spytat, ci niektora neviete poradit z mojim problemom..a to je ze uz viac ako pol roka nemam vobec menstruaciu, uz som to tak raz mala bola som aj na gynde a doktorka mi povedala len tolko ze mi predpise hak a upravi sa to, aj sa to upravilo, lenze ako som hak vysadila znova sa to deje...neviem preco...nemate niektora s tym skusenost? len mi nevravte ze mam ist znova k doktorke, pretoze si to nemozem teraz dovolit, pracujem v zahranici a mam to dost komplikovane....tak by som skor nejake osobne skusenosti s tymto problemikom prijala...dakujem

neznama

tiez by som nieco podobne skusila ale momentalne som v zahranici tak to asi nepripada do uvahy...ja som zase niekde citala ze to moze suvisiet s cystami alebo tak...dokonca vcera mi jeden doktor napisal ze podla toho co pisem to moze byt chybajuca ovulacia a ze to musi riesit gynekolog....len vravim ja teraz tuto moznost nemam...

maxara

Ahoj, ja mam podobny problem a obavam sa, ze bez liekov by som menstruaciu uz hadam ani nikdy nemala. Moc ma to trapi, lebo prave menstruacia je to, co mi chyba, aby som mohla mat babo... Ja s nou mam problem, odkedy som dlhodobo brala hak a potom som ju vysadila. Odvtedy mi kramy same od seba neprisli... Je pravda, ze som tucibomba, ale to som bola aj predtym... Bola som u lekara, ten tvrdi, ze je vsetko ok, len sa mi este nenakopli vajecniky a treba ich trochu popchnut k aktivite. Popchli sme ich liekmi a ked sa to malo akoze po ich vybrati znormalizovat, kramy neprisli... Bola som znova a znova a uz je to vyse roka... Uz mi pridal aj ine lieky a stale sa to nechce spustit samo... Rozmyslam o zmene gynekologa, hoci som presvedcena, ze ten moj je dobry, ale moc sa mu nechce so mnou o tom rozpravat a to potrebujem vediet. No uvidime. Este som pocula, ze to moze suvisiet s neprekrvenym svalstvom panvoveho dna. V januari idem na odblokovanie panvy, zacala som chodit na brusne tance a ak sa mi nepodari do marca otehotniet s liekmi, zacnem chodit na cvicenia podla mojzisovej. Skus si to najst na nete, ja k tomu viem len to, ze ich cvici jedna pani v cajovni v saratove...