Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

fajcenie kava a rychlejsie chudnutie

VaMo

Fajčenie má okrem iného za následok aj zrýchlený metabolizmus. To znamená, že fajčiar "spáli" denne okolo 800 kJ viac, než keby nefajčil. To je jedno menšie jedlo. Potom, čo prestanete bafkať, metabolizmus sa vám zmení a mali by ste menej jesť.
Fajčenie nie je cesta ku štíhlosti. Aj keď fajčenie dvíha energetický výdaj, je to tá najhoršia cesta k snahe udržať si hmotnosť. Fajčenie značne zaťažuje organizmus. Tie 2 banány – o ktoré môže fajčiar denne vďaka tomuto zrýchleniu metabolizmu zjesť – a nepriberie – za to nestoja. Myslím, že na tom sa dohodneme s každým, kto má IQ v pásme širšej normy. (2 banány majú okolo 800 kJ.)

profit

zo sekusenosti kamarata, dlhe roky fajcil od dost mladeho utleho veku, bol dost chudej postavy, no ked uz konecne nejak prestal, nasiel si namiesto toho nahradu, zacal viac jest a divte sa svetu, nikdy by ste nepovedali, ze dokaze tak pribrat, ale behom neceleho roka pribral a viditelne, tym by som nehajil istotne fajcenie k chudnutiu!

osobne si myslim, ze radsej nefajcit a o to viac efektivnejsie si mozes aj zacvicit, zijes zdravsie a k tomu si davat pozor na jedalnicek a ta vaha musi ist nizsie bez nejakych 'zlozvykov'

evik1

veru,prečo vidím aj nechutne tučných fajčiarov?lebo si chcú užívať všetky slasti.Nie obmedziť jedlo na úkor fajčenia,ako niekto štíhly,čo zabúda jesť a ešte aj fajčí,tučný chce aj aj.takže ak si raz naučená tak,darmo začneš fajčiť,ešte viac si poškodíš.

nefajciar

Fajcenie urychluje metabolizmus ktory sa podla intenzity fajcenia moze zrychlit az o 10%. Takze fajcenie = chudnutie. Ale suhlasim s prispevkom od Colberta, radsej si dopriat menej na tanieri ako zacat fajcit, lebo v jednom to pomoze ale na druhej strane vas to uplne znici.
A ked prestavate fajcit tak vtedy najvacsi pozor na stravovanie, v tychto casoch nieje problem behom 2 tyzdnou pribrat 10kg xD

colbert

a mozno aj sfajcenim je to tak,lebo ked sa to tak vezme,co mam znamych,kamaratov a su fajciari,vsetci su drevenny :-) jedneho mojho expriatela som donutila aby prestal s fajcenim a pekne pribral :-) ale zacat s fajcenim len preto aby si schudla????hm,riadna blbost!!!!!RADSEJ ZACNI JEST MENEJ AKO SI BOLA ZVYKNUTA....

colbert

to s fajcenim neviem,ale to stou kavou je pravda.teda pravda v tom,ze kava potlaca chut do jedla.ja som pravidelne pila kavu viac krat denne.ja mam ten problem,za chcem pribrat,takze som bola u doktora a mi povedal,ze chcem pribrat nemala by som pit tolko kavy,lebo potlaca chut do jedla a je to fakt pravda!!!!

quaky

ach áno v pohode... začni fajčiť...míňaj na to veľa penazí...ved aspoň krabička 2O denne za 6OSk, nie?...navykni si na to aj po diete...a maj sexi čierne plúcka

rozpravkar

tato rozpravka vznikla tak, ze raz niekto prestal fajcit a z abstaku jedol viac a niekto si povedal, ze ked fajcil bol chudsi. a kym sa to dostalo na toto forum tak z toho vznikolo to ze z fajcenia sa chudne. moj otec ma 150kg a fajci nemyslim ze to pomaha, skor sa bojim aby nedostal infarkt

byvalafaj

no, takze ja ako byvala fajciarka ti mozem povedat, ze to "pomaha" chudnuti, pretoze som si myslela, ze chcem nikotin, ale to som len bola hladna... ale na ten hlad som akosi kaslala.. proste radsej som fajcila... a bola som vychrtlaa.. hnusna.. takze ono je to vlastne iba dalsia forma hladovky... ked som prestala fajcit, trocha som nabrala, ale neprejedam sa.. takze v pohode :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.