Prvy sex...BOLEST?

akinom007

neboj sa na druhy max. treti raz to bude uz ok.
no ja ti poviem mna ABSOLUTNE nic nebolelo ANI TROSKU ani som NEKRVACALA.
naopak kaosku STRASNE bolelo uz len ked jej tam dal jeden prst

kachna

individualne...mna to nebolelo ani prvy krat a ani nikdy potom ale to zalezi od hrubky panenskej blany.niektora je tenucka a moze sa rozthnut napr len pri zavadzani tampona a naopak niektora moze byt tak hruba ze sa odstranuje chirurgickym zasahom

swfreik

nebolelo ma nic ani som nekrvacala..ja som sa nicoho nebala..liezla som do postele ako skusena zena :)ani som nenaznacila ze som panna sak naco aj :)a prd zistil..este som pochvalu dostala jaku fajku robim super KTORU som mimochodom robila vtedy tiez prvy krat:))som sa tak narodila asi s talentom :)))

johanny

hm, ja som vobec nekrvacala, ani to moc nebolelo, to asi tym, ze pol roka predtym ma palcoval, bola som zdrzanliva..

i.

ja som krvácala 4 dni. len trošku a skôr do hneda. ale 4 dni je normál.
a bolel ma sex ešte aj na piaty krát.
teraz v pohode.

Ludus

aeste cosi...velmi mi je divne,ze mam po 2 dni po prvom pohlavneho stiku stale trosku krvavejsie gatky...je to normalne?

Summer_

mna to prestalo boliet asi az po 15x... a mozno po pol roku som zacala mavat aj orgazmus, takze u kazdej je to inak.. kamaratka mi vravela, ze si to s priatelom zacala uzivat az po necelom roku.. ale zase ak ho lubis, ono ti je pekne vzdy, aj prvy krat ked to boli :)