Chlpy na rukách

Príspevok v téme: Chlpy na rukách
livia456

Ahojte mam taky problem, mam chlpy na rukach, take velke cierne a dlhe.. a to mam este len 15rokov.. Strasne ma to trapi, tak isto na celom tele mam chlpy a uz s tym nedokazem zit.. Zistili mi nejaku poruchu s hormonmi ale zatial s tym nic nerobia, asi kvoli veku... Som asi jedina co mam taketo problemy a niekedy nemam chut kvoli tomu zit:(

alenka_maxova

Majka, nejde o to, zeby sa to vyslovene nesmelo holit. Len s tym po oholeni budes mat ovela viac starosti, ako keby si si nechala chlpky take, ake ich mas. Ja viem, mozno su tmave chlpky na rukach neprijemne, ale ked ich oholis, budu raz tak vyrazne ako su. Ja sa napriklad takmer neholim, na vsetko (okrem intimnej zony) pouzivam vytrhavac chlpkov. Mam vysoky prach bolesti, cize ma to az tak neboli a chlpky mam jemnejsie...

Majka158

Ahojte..chcela by som sa spýtať ked si oholím ziletkou ruky ,a ked mi budú rásť zase chlpy nebudú také čierne?..ževraj sa to žiletkou nesmie tak mi to hoovrila kamarátka..je to prvadA?
prosím odpvedze!!!

kikuša201

holky.. ja mam tiez ten isty problem.. aspon vidim a trosku ma to skludnilo ze nie som sama :) mna hlavne trapia chlpky na bruchu a stehnach.. skusala som si ich pred tyzdnom vytrhat strojcekom.. a velmi pomohlo.. stehna mam stale hladke a chlpky uplne malilinke a omnoho tensie.. aj na bruchu.. tam som sa strasne hanbila.. boli to sice, ale po par minutach bolest prejde a mozte trhat kolko sa vam zachce :) .. odporucam..

Tamusss

Ahojjjteeee mám uplne ten istý problemmm....nemam chut ziť ...ale babyberme to z nadhladom ::: komusa nepaci nech sa na nas nepozeraaa :DDDD

Anonym-ka

Ahojte baby,..
Chcela by som vám tu napísať zopár rád..
som ešte mladá..vek tu nezverejňujem :-)

Baby..aj ja mám chĺpky na rukách a dokonca aj tmavé..v škole sa hnabím nosiť krátky rukáv a na telesnej výchove nosím mikiny..nikto si nič nemyslí..no začala som to riešiť..v LETE v roku 2010 som si urobila to, že pred letom som si oholila chĺpky na rukách..mala som také hladké ruky...uuuplne sa mi zmenilo LETO na telesnej som nosila krátke rukávy..vonku som nosila krátke rukávy..bola som taká spokojná...niektoré večery som si chĺpky sme tam aj oholila, aby mi ešte tak rýchlo nenarastli..a dokonca nerástli mi ani veľmi...narástli mi až ked som mala tmavu pokožku na dovolenke..a vtedy mi tie chĺpky absolutne nebolo vidno..v ZIME 2010 mi zosvetla pokožka a chlpky sa znova objavili...dneska som dokonca skúšala aj peroxid, ktorý mi nepomohol..rozmýšľala som aj nad depiláciu laserom..---> no je to strašne drahé a treba na to viac sedení..nakoniec rozmýšľam že skúsim, ten SPORáK..proste si po ohni prejite rúčkami ale nedržte ich tam ! Lebo si spálite kožu..viem, je to trošku na hlavu, ale čo..aspoň nebudeme mať depky dievčatá :-)
Tak to bolo asi všetko.

AHOJTE !!!

deny666

Ahojte...mam 15 a mam ten isty problem....tiez mam dost dlhe chlpky na rukach ...a su tiez dost tmave...sice sa o nich neda povedat ze by boli cierne..ale tiez mi prekazaju ..ja osobne s tym nic nerobim ...netreba ich vobec depilovat a podobne veci....potom to bude este horsie...pripravky na zblednutie chlpov tiez neodporucam ...skodia..a nefunguju 100%....skor by som odporucila si to prestat vsimat..:)...ved komu sa nepaci nech sa nepozera :D...nikto nieje dokonaly...a uplne spokojny so svojim vzhladom...nebojte sa..pride leto ..slnko vam chplky same vytaha do biela...nebudu vobec viditelne...:D..netrapte sa s tym..skor si dajte zalezat na inych veciach ..postava,plet,spravanie, vyjadrovanie ..a chlapcom sa zapacite :D

hviezdička

Papulka 1171, tu lufu kupiš aj v Tesccu stoji asi okolo 80 sk , ale v zdravotnickych potrebach som ju kupila za 45 sk , je sice trošku menšia , ale dobre sa s ňou robi. Je dobre aspoň zo začiatku použivať tu lufu, lebo mohlo by sa stať , že sem tam by ti zarastli chlpky hlavne v oblasti bikin , inde po použiti tej pasty nezarastaju . Tu lufu využiješ aj proti celulitide ak ju nahodou maš ,dosť zabera masirovať si uložene lypotomi, normalne sa rozpušťaju. Možeš ju použiť aj na sucho ak sa ti nechce s ňou sprchovať . Ja ju dosť využivam aj na sucho. A poznam baby , ktore ju použivaju iba na sucho.

papulka1171

hviezdička,a este jednu vec sa ta chcem spytat.Kolko stoji ta masazna hubka LUFA? A treba si ju kupit ked sa depiluje stou hmotou??