Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlpy na rukách

Príspevok v téme: Chlpy na rukách
livia456

Ahojte mam taky problem, mam chlpy na rukach, take velke cierne a dlhe.. a to mam este len 15rokov.. Strasne ma to trapi, tak isto na celom tele mam chlpy a uz s tym nedokazem zit.. Zistili mi nejaku poruchu s hormonmi ale zatial s tym nic nerobia, asi kvoli veku... Som asi jedina co mam taketo problemy a niekedy nemam chut kvoli tomu zit:(

lieeenočka

Ahoj, ahoj... Ja by som sa vrátila k tomu odfarbovaniu peroxidom. Po akom čase si môžem odfarbiť chĺpky týmto spôsobom v prípade, že som sa opaľovala? A naopak. Kedy zase môžem vyjsť na slniečko? No a ešte niečo. Keď mi to odfarbí chĺpky, nezosvetlí mi to aj opálenú pokožku?

hviezdička

papulka 1171,čierne bodky neostavaju ,chlpky na nohach zjemneju a po takom roku ich budeš mať asi o 80% menej a budu velmi jemnučke takže ked si ich odstraniš za 4 tyžne tak ti ich vôbec nebude vidieť . Budu jemne ako nad hornou perou a z ruk a tvare ti uplne vymiznu , aspoň u mna to tak je. Ale aj viaceri čo to vyskušali tak aj u nich bol ten isty efekt. Len treba trpezlivosť časom sa ziska aj zručnosť.

anjelik9

Alenka 555 nechaj narásť vytrhni voskovými pásikmi a budeš ich mať tenšie aaa nech ich už tak lebo keď si ich budeš holiť tak to bude horor hrubé tmavé aj ja mám chlpy na rukách aaa čo moje sú a basta

papulka1171

hviezdička: chcela by som sa ta spytat ci po tej halawe zostavaju cierne botky na nohach,a ako dlho su nohy bez chlpkov.

zuzic

ALENKA555 ja som si tiez oholila ruky ale iba raz a odvtedy si uz neholim. bolo to kvoli vysmechom, no teraz kazdemu blbcovi poviem ze ked sa mu hnusim nech sa na mna nepozera...mam 15r. a vsimla som si ze viacere holky maju chlpy na rukach a netreba sa za to hanbit

majush

ludia...booze...vy si to zarastanie sami privolavate...a aj vsetko ostatne!!!
Za nic nemoze genetika...ani to ze vam doktor zisti nejaku pochuru!!!To je len vo vasej hlave..vsetko,vsetko,vsetko......mate take malicherne problemi a cim viac o nich budete pisat, tym ich viac aj budete mat.Skuste si precitat nejaku knihu napr. od Jacka Canfielda..alebo The secret-od Rhodny Byrne..mna to zachranilo..a viem ze sa to sem nehodi ale myslim si ze toto "tajomstvo" treba poslat dalej...

ALENKA555

AHOJTE JA MAM 13 A MAM UZ CHLPY NA RUKACH TAKE TMAVE JA SOM ICH NEMALA ALE ZACALA SOM SI ICH HOLIT A POTOM MI NARASTLI DLHSIE A TMAVSIE A TERAZ SI ICH NEHOLIM PROSIM PORADTE MI.....

mimuska

ahojte aj ja mam problem s chlpmi aj na bruchu aj na nohach
prosim vas poradte mi ako sa toho zbavit
hambim si dat plavky a vseli co ostatne

bara017

ja som nemala velmi tmave chlpy na rukach ale boli dlhe tak si ich normalne epilujem epilatorom sice to trosku boli prvykrat ale pak si clovek zvykne a nie mi nevyrastaju nejak rychlo ani tmavsie:) takze pohodka.. len potom si treba davat vacsi pozor na slnku oholene ruky sa rychlo spalia

indiánka

Milá Mirusinka222 a ostatné žienky, ktoré máte problém s chĺpkami (teda skôr chlpmi)na bruchu, v okolí pupka.. Ak nechcem zatiaľ nechcem podstúpiť laserovú operáciu, aké sú prosím iné metódy odstraňovania?... Čítala som si tieto príspevky, ale neviem či každý je vhodný aj na to brucho..Kvôli mojim aktivitám, mám brucho častokrát odhalené a naozaj by som nechcela nejaké jazvy po zarastaní,ale mať tam statočné "strnisko" tiež nie je výhra :D Vytrhávala som si to pinzetou, a chĺpky stmavli a zhrubli.. Prosím, babulky, ak konkrétne môžte na to bruško..:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlpy na rukách - Fórum - ZDRAVIE.sk