Chlpy na rukách

Príspevok v téme: Chlpy na rukách
livia456

Ahojte mam taky problem, mam chlpy na rukach, take velke cierne a dlhe.. a to mam este len 15rokov.. Strasne ma to trapi, tak isto na celom tele mam chlpy a uz s tym nedokazem zit.. Zistili mi nejaku poruchu s hormonmi ale zatial s tym nic nerobia, asi kvoli veku... Som asi jedina co mam taketo problemy a niekedy nemam chut kvoli tomu zit:(

smejka

ahojte, farbim si vlasy pravidelne na blond..uplne svetlucko... farbou, nie zosvetlovacom... mozem zvysok farby, co mi ostane pouzit na chlpky na rukach? mam svetlu pokozku a nie su uplne tmave ale su aj dost na husto a nerada nosim kvoli tomu kratke tricka... zosvetli mi to ich bledo? nezozltnu mi len? ako dlho ich mam nechat posobit? potom len zmyt ? a nakremovat alebo co? pls poradte , surne ...slniecko nam svieti:)

elaaa

Baby, mám odskúšaný recept,ktorý tu bol už písaný: normálne zapnite sporák dajte nad neho ruku a to vám opáli chlpky na rukách,funguje to,síce je trošku smrad,ale máte pokoj

lublana

aj ja mam taky problem ze mam chlpy na rukach...a tiez mam len 15 rokou milujem leto len nerada chodim na miesta kde je vela ludi lebo som chlpata neviem co stym mam robyt necchem to oholit lebo mi budu rast cim dalje tym viac a pohlad na ine dievcata ma ubija ze kazda je rovnaka ziadna nema chply len ja starsne sa za to hanbim

luci

no ja sa bojim aby sa mi tam nespravili jazvy:(..vazne neviem co mam s tym spravit..mne na nohach zarastaju tiez ale to sa vzdy da zakryt nohavicami ale behat v trickach s dlhym rukavom ked je teplo,to si velmi neviem predstavit..skusim tie ranky teraz nejako vysusit mozno niecim na vyrazky a hlavne si do toho prestanem rypat a potom uvidim tie chlpky sa z tej koze nejako musia dostat

mirusinka222

Ahoj hviezdicka.
Je dolezite aby si mala pokozku co najbledsiu (podla moznosti), inak moze dojst k miernemu popaleniu (skor takemu zacervenaniu, velkost miesta si mozes vybrat sama podla moznosti od toho zalezi aj cena, najrozumnejsie je tam zajst osobne a dohodnut sa a nechat si poradit. Prajem vela stastia

luci

ahojte..ja som si chlpky na rukach vytrhala strojcekom no teraz ako mi zacali dorastat strasne zarastuju...ale brutalne mam pocit ze kazdy chlp je zarasteny..teraz mam cele ruky cervene a dorypane vyzera to otrasne a ja uz neviem co s tym mam robit..natrela som si to framykoinovou mastou a obviazala obvazom ale vobec to nepomaha..prosim pomozte co s tym mam robit aby sa mi to co najrychlejsie zahojilo som z uz z toho zufala

hviezdička

kristela, teraz si robim už len z polovičnej davky a kupujem citrony z Tescca tie v sieťkach tie su najšťavnatejšie a stači 8 - 9 max inych spotrebuješ aj viac , sorry, že som ti neodpisala skôr ale volajako som sa sem nedostala , nahradiť by sa to dalo jedine 100 % šťavou z citronov aj tu maju v Tesccu a stoji do 50 sk a je to 250 ml. je tam napisane, že prirodna šťava z 8 citronov, ja som to neskušala,ale mohlo by to byť nema konzervanty aj ja som nad tou šťavou rozmyšlala nie vždy sa my chce vytlačať tie citrony