Chlpy na rukách

Príspevok v téme: Chlpy na rukách
livia456

Ahojte mam taky problem, mam chlpy na rukach, take velke cierne a dlhe.. a to mam este len 15rokov.. Strasne ma to trapi, tak isto na celom tele mam chlpy a uz s tym nedokazem zit.. Zistili mi nejaku poruchu s hormonmi ale zatial s tym nic nerobia, asi kvoli veku... Som asi jedina co mam taketo problemy a niekedy nemam chut kvoli tomu zit:(

K9

Tak si ich proste iba hol ja som chalan a tiež sa stále holím... ale ak máš takú poruchu nezabúdaj na jedine čím skoršie sa holíš ako ti narastú chlpy tým rýchlejšie ti budú rásť

livia456

Zuzka, mohla by si sa mi ozvat na tento mail livia456@centrum.sk?potrebovala by som vediet viac o tom epilatore.. planujem ho kupit.. dakujem

zuzka_0008

ano po prvej depilacii mi bolo poznat take tmave bodky asi preto lebo chlpky boli dost hrube.nebolo to moc pekne ale ked chlpky znovu podrastli tak som ich vytrhala znovu a po niekolkych depilaciach tam uz bodky nezostavali.

zuzka_0008

livia456 neboj sa nie si vobec jedina. ja som mala presne taketo problemy ked som mala okolo 13 rokov - tmave chlpky vsade na rukach, nohach chrbte. ziztili mi ze mam zvysenu hladinu muzskych hormonov ale tiez s tym nic nerobili lebo som bola este prilis mlada. ja som si zacala chlpky depilovat (vytrhavat aj s korienkom) v ziadnom pripade si ich nehol lebo ti budu rast este hrubsie a tmavsie. Zo zaciatku to bolí ale casom budu chlpky jemnejsie a svetlejsie - mam to overene na sebe. Teraz mam 17 rokov a lekarka mi poradila za na zvysene ochlpenie pomaha aj hormonalna antikoncepcia (ale nie vsetky druhy) tym ze sa ti zvysi hladina zenskych hormonov. Tak to idem vyskusat a uvidim. netrap sa kvoli tomu vela dievcat ma podobne problemy len o tom nechcu hovorit. vela stastia prajem:)

suns

babeny, uvediem na pravú mieru: Depilácia je holiacim strojcekom, chlpky sa odstraňujú iba z povrchu kože a korienky zostávajú. Keď začne chĺpok vyrastať, zdá sa hrubší a tmavší, pretoze bol "oholený" do rovna. Epilácia sa robí epilátorom, ten vytrháva chĺpky aj s korienkom, rastú pomalšie, redšie, belšie.. je to super metóda. Skúste epilátor s chladiacim vankúšikom, ten zmierni bolesť, Kúpte si ho, záležitosť 1.500,-Sk. Môžete si prebehnúť aj brucho, chrbát, kríže, ruky, nohy.. hocičo! Nebojte, chlpy nie sú príjemné, ale pri troche trpezlivosti sa ich dá zbaviť:) držím palčeky

kikulka

jasne,že bolí,ale len zo začiatku,po čase ti chĺpky rastú redšie a majú menej silné korienky,takže už to potom nebolí na nevydržanie,dá sa to...aj mne ostávajú červené pupence,ale za pár hodín zmiznú

ejuska20

kikulka, ak sa moze spytat, teba depilacia strojcekom neboli, ja som mala kedysi na nohach jemne chlpky, ale som si ich holila ziletkou a casom mi dost stmavli, skusila som epilator, ale to je neskutocna bolest a potom mam cele nohy zacervenane

kikulka

livia to nie je holenie,to je vytrhávanie,holenie v žiadnom prípade,po ňom chlpy hrubnú,tmavnú a sú hustejšie,to určite nechceš!