iba to potrebujem dat zo seba von..:(

frank

vobec to nie je trapna muzska vyhovorka...zenske a muzske chapanie vztahu je fakt totalne odlisne a predsa take iste...nechapem, ze pri niektorych vecernych filmoch sa tak chytate svojej polovicky pri scene, kedy ju opusta, lebo ju strasne miluje ale byt s nou je nechcene zo strany rodicov, po stranke penazi a triznenie pre strany obe...namet na romantiku vo filme ale trapna vyhovorka muzov v reale.....jasne, ze film a zivot nie je to iste ale aspon "smutna v" najprv si dobre rozober ten vas( jeho) problem a potom rob rozhodnutia...

sign

suhlasim so Shaulou,trapna vyhovorka aby sa mohol rozist... keby sa rozist nechcel tak sa pokusi zmenit takto to zahra ze aky je strasne velkorysy.on ti chce vlastne dobre. ja viem je to tazke ale z jeho srany to asi vazne nieje

kkq

taká malá otázka "smutna v", odpovedz alebo stačí možno, keď si odpovieš sama pre seba. Je žiarlivý a chce sa rozísť, ale je to jeho chyba že žiarli??? Nemá na to ani najmenší dôvod???

nezufaj

asi si ta dost nevazi a dostatocne ta nemiluje, ked ta chce koli takejto hovadine opustit..vies najlepsie by bolo keby sa da do poriadku on a prestane chorobne ziarlit..a ty sa nezabijaj prosim ta...vies kolko krat sa s tymto este stretnes ? a ty to chces vzdat hned pri prvej prilezitosti ? treba bojovat, skuste sa porozpravat a s chladnou hlavou a nie hned sa zabijat!!! myslis si ze tym nieco dokazes? nie! akurat sposobis velku bolest rodicom, surodencom, kamaratom a taktiez svojmu priatelovi! tak sa vzchop a nevymyslaj...ja viem ze je tazke opustit niekoho koho strasne milujeme,ale to nieje o tom ze nieco sa mi v zivote nepodari a ja sa zabijem ... !!!! porozmyslaj nad tym,co urobis ...a nie aby si to niekedy lutovala