Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MAM PROBLEM (tam dole)

Príspevok v téme: MAM PROBLEM (tam dole)
hanbimsa

MAM mensi problem tam dole...bojim sa v buducnosti mat s niekym sex alebo len aby mi tam niekto siahol..nie bojim hanbim...mam problem so vzhladom tam dole...jedna strana pysky su osuchane ako keby je to uz take do cierna jak keby to odumieralo ais je to tym ze sa mi to tam stale sucha o nohavicky a mi to aj vadi pri chodi vyzera t strasne snazim sa tu stranu vzdy zasunut aby nevytrcala a nesuchlo o nohavicky a dalej sa to nedrazdilo...ja neveim co robit :( budem sa hanbit pred niekym vyzliect :(:(:( a keby ze pojdem ku gynekologicke co jej poviem aha co tam mam :( da sa s tym daco robit ? :( neviete poradit neico z lekarne na volny predaj nejaku mast alebo daco ?? abo nejaka prirodna liecba ? mozno si myslite ze si robim srandu ale nie :( trapi ma to uz dost dlho :( a bojim sa ze sa to uz nebude dat nejak zregenerovat

hanbimsa

ale ja nemam len kusok tmavsie ja to mam strasne tmave a uplne a to je take uz napuchnute jak keby a ked to sucha o nohavicky tak to boli a chodim jak rozcaptana zaba

biba

nerob si z toho tazku hlavu a podla mna by si kludne mohla zajst za gynekologickou, podla mna by ti mohla nieco poradit

......

aj ja mám jeden malý pysk väčší ako druhy. síce len o trošku, ale ten kúsok je tmavší.
a nikdy mi to nevadili. neboj chlapi si pri sexe také nevšímajú. majú rozum inde. sú vzrušený a nebudú pozerať, že "aha čo to táto tu má". búdú radi, že si užijú. a ak ťa bude milovať, prehliadne to.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MAM PROBLEM (tam dole) - Fórum - ZDRAVIE.sk