Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co mam podla vas robit?

ShaulaThalit

Hlavne pri takejto situácii zachovajte kľud...
Predsa ty nie si povinná byť s takýmto človekom. Ty máš právo slobodného výberu.
Ale iste že... ja veľmi dobre viem, v akej si situácii. Uvedomuješ si, že zlyháva, a aj to, že ti to vadí, ale miluješ ho. Miluješ ho až natoľko, že strpíš každý jeho podobný úlet a dúfaš v to, že je to ten posledný...No on nie je, a zasa ten bludný kruh. Rázne to ukonči. Bolesť z rozchodu netrvá večne.

tiez

bol to aj moj pripad za mlada,myslela som,ze ked mu budem pekne dohovarat tak ho zmenim,no bohuzial nikto nikoho nezmeni

ShaulaThalit

Pýtaš sa to nás, ľudí, ktorí majú 100krát odlišné povahy od seba. Jeden by odpustil neveru, druhý nie, tretí by ako podvedený povedal, že nabudúce sa pridá...Chápeš?
Napr. ja by som nikdy nevedela odpustiť takýto čin ako sa ožrať jak taká sviňa a potom hulákať po tom, komu za triezva hovorí milujem ťa sprosté veci...
A tobôž nie neveru. By som dotyčného poslala jedným dychom k ovečkám.
Skús však uvažovať... Chcela by si byť s niekym, kto by ti takéto veci čisto hypoteticky robil aj v budúcnosti?
Chcela by si s takým človekom mať deti a riskovať, že keď sa ožerie, tak bude svoje vlastné deti mlátiť a nadávať im že sú to malí satani neschopní?

Vieš čo by som na tvojom mieste odpustila? Keby sa mi priateľ, frajer alebo ktokoľvek iný ožral jak taká sviňa, ale pritom by mi nepovedal, že som to a to, ale by mi začal hovoriť z tej ožratosti aká som úžasná, ako ma miluje a blá blá blá...
Kým si mladá, môžeš si dovoliť vyberať...
Za to keď budeš stará, už si nebudeš môcť dovoliť robiť hop alebo trop, budú platiť kompromisy a veeeeľká tolerancia, aby si nezostala sama... na staré kolená.

phoebee111

hned som mu odpustila..teraz to trosku lutujem,mala som ho nechat trosku sa dusit v stave....joj,ale tka co uz milujem ho :(

phoebee111

joj,nie nie som slobodna...ale ked mal vzdy vypite,tak mi stale hovoril ako ma lubi a tak..a teraz toto,som ho nespoznavala nikdy taky nebol :(((...odpustila som mu to...

tiez

ten hovori ze vo vine je pravda,tak nepozna takyto pripad s opilcom.Ja to poznam velmi dobre.Ak si slobodna,rozmysli si ci to chces prezivat.Ja to tiez trpim ale som vydata.Zo zaciatku som sa snim rozpravala o tom ked bol triezvy,no kajal sa vzdy ale zase po case sa to opakovalo.Tie urazky ma mrzia stale a velmi.Ked je triezvy je najlepsi clovek.Ak si slobodna,utekaj od neho.

...

rozhodne mu povedz,za triezva,že ťa to ranilo,ale nerob z toho tragédiu. musíš cítiť ako to je v skutočnosti, či to čo ti povedal môže myslieť vážne,alebo to bol len spitý zmagorený mozog.vycítiš,či si to naozaj myslí a inokedy nemá guráž ti to povedať,alebo by si to doňho nepovedala a bola si len prvá na koho so siláckymi rečami natrafil. zváž to,ale trošku drahoty robiť môžeš,len to príliš neprežeň

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co mam podla vas robit? - Fórum - ZDRAVIE.sk