kedy to dostanem???

Príspevok v téme: kedy to dostanem???
nevyspelaa

caute baby....mam 13 rokov a este som to nedostala.Vytoky iz mam asi rok ochlpenie mi uz narastlo:D..tam dole ...prsia mi tiez zacali rast:Dsu sice male a mam z nich nevy lebo mam najmensie z mojich kamosiek....vp podstate by som sa ani nemala cudovat..ved na 13 rokov mama len 41 kg....poradte prosim \"D

hnedovlasqa

presne taak. bud rada, ze ju este nemas.. ja s nou mam vzdy len starosti, zle mi byva, totalne zle, vzdy mi to plany pokazi, lebo ma vyradi zo zivota.. dees toto.. tak si uzivaj bez nej!! a ked pride, pride.. kazda z nas je ina, tvojej kamoske uz prisli, tebe este len pridu.. nebooooj sa, sak si mlada, kazdy organizmus je inak pripraveny na to..

divnaotazka

Preboha, ty sa trasies na to, aby si dostala kramy? Bud rada, ze ich nemas, co ja by som za to dala, keby ma neotravovali...

[zruseny8]

neporovnavajte sa s kamoskami. kazdy organizmus je iny, na kazdeho to pride ked je ta vhodna doba. no moze to byt aj tym ze mas malo kil, ale pre teba este ten cas nenastal. pockaj si, nemas sa kam ponahlat. niekedy si zase budes priat, aby si to nemala stale..pekny den prajem