kedy ste to prvy raz robili??

DR.BORIEVKA

To som rád že sa ten vek tak presunul vyššie, ja keď som začínal zo sexom bolo mi 14....a v celku to ušlo...no hlavne som mal o tom prečítaných tolko vecí že až až....hlavne vždy používajte prezervatív...určite si nechcete pokaziť život a život vašej partnerky otehotnením. Taktiež keď začínate zo sexom v tak mladom veku...do 25 a viac budete mať mnoho partneriek...no vždy si berte kondóm...bo sa možte veĺmi rýchlo nakaziť nejakou pohlavnou chorobou. Priatelky nestriedajte....majte jednu s ktorou budete pokial vás ona sama nepošle k vode. potom si najdite druhú...a snou bude tiež tak isto...bez prezervetívu sexujte len s partnerkou ktorú si chcete vziať za ženu, alebo je už vaša manželka.....

Matwejj

no pohodka ja som to robil prvy krat tento rok v 16tich a pohodka nebolo to take ako niekto vravi ze pichnes par krata bude ja som sulozil asi 15minut a potom ma dorabala asi 30minut pretoze ju to bolelo takze tak

Plysiak

usiko.. to nie je vekom.. viem si to predstavit.. ze to bolo daco v style vopchal vysunul a bol, ale.. to by sa vekom nevyriesilo...