Rakovina semeníkov

tvityt

ahojte ja som si asi pred 4 rokmi nahmatal malu hrcku na lavom semenniku ale pri doktorke som bol uz 2x a ona nic nezbadala co s tym ??

anonym777

rakovina neboli si zapametaj mas nejaky tukovy vred alebo tu varikokelu,ale co najrychlejsie k urologovi a ked ti povie ze to je ok vyhladaj ineho tam nemoze nic byt

64646

mato18, keby si si to nedal spravit operaciou tak potom by si bol neplodny.ja som bol na to operovany.je to dost neprijemne.ale potrebne.po operacii to dost boli hlavne ked sa pohnes.o chodeni moc ani neuvazuj prvych par dni a prve 2 tyzdne s bolestami.ale je to potrebne ako vravim ak nechces byt neplodny.rez ti tobia cez slabiny tak preto to je potom bolestive.ale po dakych 3 tyzdnoch uz budes celkom ok.

mato18

ak mam tu varikokélu tak co mam robit a je ta operacia bolestna a ja po operaci ???? tak teda ked to uz mam ako som sa dozvedel je uz 100%iste ze ze deti mat nebudem ze poradite my prosim vas nekdo ???

stacho

Mam problém bolesti v pravej strane brucha ktoré prechádza až do podbruška, a aj do varlat ale pri dotyku ma nebolia poradí niekto.

Ivka 1

Ano varikokelu je potrebne operovat. Bez
sportu by si bol cca 1 mesiac, podla toho ako by sa hojila pooperacna rana.