Kvalitný šampón na vlasy

Príspevok v téme: Kvalitný šampón na vlasy
Mimi323

Potrebujem tip na dobrý šampón. Mám dlhé jemné vlasy, nemám lupiny. Chcem tip na dobrú, kvalitnú vlasovú kozmetiku, nechcem šampón z drogérky (Head and sholders, Vella, Garnier, Frukties, Nivea...), nechcem ani Avon, Oriflame, Zepter. Keby to bola prírodná kozmetika, tak by to bolo super, ale nemusí byť.
Ďakujem.

sonka

Mimi323... tak mám viac. Doma je to Dr. muller (myslím, že sa volá tak nejak) a na inťáku mám ešte jeden, ale to ti už názov nepoviem, fakt neviem, ale je to nejaký švajčiarsky výrobca a naozaj si ich neviem vynachváliť. Používam konkrétne na urýchlenie rastu vlasov, zároveň je aj proti vypadávaniu vlasov a proti štiepeniu končekov.

kristin22

ahoj, ja pouzivam gliss kur, ten ruzovy s olejom. venujem sa prilezitostne vlasovemu modelingu a ked som sa tak bavila s mojou kadernickou povedala mi, ze gliss kur patri medzi najkvalitnejsie vlasove vyrobky. a to jej rukami preslo uz kde co. mne velmi vyhovuje tato znacku, neviem, kazdemu ale nemusi. vlasy mam, dlhe a huste, velmi hrube. kadernicky to nazyvaju tazky vlas. nemastneju mi. ale ak tebe ano, tak tieto gliss kury s olejom ti asi nesadnu. skus

sakura

Mimi323
Skus Biolage od Matrixu pre jemne vlasy. Da sa to zohnat aj na internete - je to lacnejsie ako zo salonu. Ja pouzivam Biolage na suche vlasy a neviem si vynachvalit:) Ja tiez nemusim sampony z drogerky - nesadol mi ani jeden..

sakura

Mimi323
Skus Biolage od Matrixu pre jemne vlasy. Da sa to zohnat aj na internete - je to lacnejsie ako zo salonu. Ja pouzivam Biolage na suche vlasy a neviem si vynachvalit:) Ja tiez nemusim sampony z drogerky - nesadol mi ani jeden..

sonka

Ak kvalitný šampón, tka potom jednoznačne buď z kaderníckeho salónu alebo z lekárne. Ja používam z lekárne a nkeveim si ho vynachváliť.

carolline

Ja som velmi spokojna s Loreal, maju dost siroky vyber a mam po umyti krasne vlasy. Alebo sa skus spytat kadernicky, tie maju super prehlad a vedia ti doporucit pripravky ktore bezne nedostanes resp. daju sa take kupit aj priamo v kadernictve.