Kvalitný šampón na vlasy

Príspevok v téme: Kvalitný šampón na vlasy
Mimi323

Potrebujem tip na dobrý šampón. Mám dlhé jemné vlasy, nemám lupiny. Chcem tip na dobrú, kvalitnú vlasovú kozmetiku, nechcem šampón z drogérky (Head and sholders, Vella, Garnier, Frukties, Nivea...), nechcem ani Avon, Oriflame, Zepter. Keby to bola prírodná kozmetika, tak by to bolo super, ale nemusí byť.
Ďakujem.

Mimi323

Ja som použivala Hena šampo, bol celkom dobrý, z tých klasických drogerkových šamponov bol jednoznačne najlepší, len nie je prírodný, tak som ho vymenila. Mne Alverde šampony tiež veľmi nesadli, ani jeden. Teraz som si kupila šampony Lavera, jeden na lupiny (manželovi) a druhý na suché vlasy a obidva su veľmi dobré, aj keď boli drahšie.

aeshly

sweet_lolitta... v BJ tkaé obchody? čosi :D to nie je BA, takže my tu také obchody nemáme, no v dneš. dobe nie je prob. objednávAť prípravky cez net, tak by som to kriticky neriešila.

Lucinka33

No neviem o tom, ze by tu boli nejake take obchody. Uz som hladala bioobchody, ale Urtekram som nikde nevidela. Este prehladam par obchodov a uvidim :)

agaven

no ja a dceta do 3 rokoch head and sholders peni nemam lipiny ani kozne tukove mezivo atd to použivame ten isty a roky a som spokojna asi tak len menim chladivy ..menthol clasic ocean .. atd skusala som vetky ale mala som na druhy den lupin ažaž

sweet_lolitta

no ja mam stastie ze som z BA a kopec obchodov netovych je so sidlom tu, cize postovne nemusim riesit. Vo vasom meste sa nenachadza ani jeden???

Lucinka33

sweet_lotitta a cez aku stranku si ho objednavala? lebo ja som pozerala, ze vsade maju postovne okolo 4 eura a to nedam.

sweet_lolitta

Odporucam Urtekram :) Je cisto prirodny a maju vela druhov, krasne voni :) Dokonca mi poslali cez net aj zadarmo najskor testery, ale ja som si ho kupila potom v bioobchode normalnom, nie cez net. Som spokojna, lebo vlasy mam lahke a leskle.
Alverde mi moc nesadol, mam pocit ze ani jeden, ktory som mala nepenil.

MAJA 8765

CAWTE...aj ja by som chcela nejaky sampon ktory by neobsahoval vela chemikalii...a chcela by som nieco prirodne prosim poradte mi velmi pekne dakujem :)