Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veterinári - BA

Divonka

S poliklinikou Bajvet mám dobré skúsenosti, hlavne s pani doktorkou MVDr. Humlovou, ktorá mi pomohla zachrániť našu mačičku. Jej milý prístup a odbornosť ma potešili. Cítiť z nej, že zvieratká i ľudí má rada a môžem len odporúčať. :)

Oscillo

V ziadnom pripade Bajvet neodporucam!!!! A ak milujete svojho psa tak sa im oblukom vyhnite. Mozno vedia zoperovat zdrave zviera, tak ako si to nastudovali v knizkach pocas studia na veterina ale pokial sa vyskytne problem su strateni!!

danula

a v Rusovciach nie je nejaký dobrý veterinár? O tychto som pocula aj ja vela dobreho, skusim navstivit a uvidim. Ale ak mate este niekto nejake skusenosti, napiste. Rada sa dozviem nieco nové aj o iných vet.ambulanciach.

demi23

Najlepšie skúsenosti mám s veterinármi z Veterinárnej polikliniky BajVet (Bajzova ul. v Ba). Môj pes sa veterinárov vždy veľmi bál (Šranko,hlavne Bučko), ale sem chodí dokonca rád. Určite vyskúšaj.

sunie

velmi odporucam MVDR.Švihrana z Jaroviec a ludia si pochvaluju aj PetVet kliniku v Petrzalke. z vlastnej skusenosti neodporucam MVDR.Jurašika (mala veterina pri Drazdiaku).

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Veterinári - BA - Fórum - ZDRAVIE.sk