preco som taka?? stale sama...

Príspevok v téme: preco som taka?? stale sama...
[zruseny8]

ahojte.mam 20rokov a v poslednom case dost pocitujem samotu. este nikdy som s nikym nechodila, ti co maju o mna zaujem, takych nechcem, pretoze bud su dost starsi alebo vzdy si najdem na niekom nejaku chybu. chodim este do skoly, s ludmi nemam problem sa bavit, da sa povedat ze som aj oblubena, ludia ma maju radi, ale nie som nejaky spolocensky typ. radsej sedim doma, ako keby som mala niekam ist a chatujem alebo sa ucim. kamosky? no takze zo strednej co sme boli partia, mala som par dobrych ale nie najlepsiu. lenze ako skoncila stred, tak sa skoncilo kvazi aj nase stretavanie a vsetko. uz to funguje len na baze chat. teraz na vyske som si taku jednu nasla, ale nie je z mojho mesta. takych 50km a navstevujem skolu ktora je od mojho bydliska vzdialena asi 200km. spoznala som par uzasnych ludi, ale zase sa bojim ze to vsetko skonci, ked dostudujeme. to su len take kamaratsva na urcity cas. aj ked niektore by som aj nadalej chcela udrziavat. no a s tou jednou kamoskou by som chcela aby to tak zostalo do konca zivota. lenze kedze som skor taky samotarsky tip.tak neviem. ja vlastne ani neviem co som za cloveka, v skole a na intraku ked som nemam problem s nikym, som aj dost oblubena, a ako nahle pridem domov, alebo niekde inde, nikde sa mi nechce ist. som stale v dome zavreta. a preto nemam ani chalana. (ani skareda nie som, zase ani modelka - taky zlaty stred)..pomozete mi nejako s touto mojou situaciou?

zwedavus

smajlik, takže v prvom rade môžeš byť rada, že si priateľský, obľúbený typ a nemáš problém s nadväzovaním nových kontaktov, kamarátstiev:) horšie by bolo, ak by som bola utiahnutý typ, ktorý by mal problémy s komunikáciou a pod. z jednej strany ťa viem pochopiť. chápem, že keď prídeš domov, tak si vychutnávaš rodinnú pohodu a si rada, že si konečne doma, tak sa ti nikam nechce ísť. ale raz za čas to skús - prekonaj sa, len tak si vybehnúť, posedieť, pokecať. uvidíš, dobre ti to padne, budeš rada a nikdy nevieš kde stretneš toho pravého. ale nemôžeš len tak čakať doma, a pritom byť smutná, že si HO ešte nestretla. musíš tomu dať príležitosť, musíš viac chodievať do spoločnosti, získavať stále nové priateľstvá a tak.
neviem či som to správne pochopila, ale ty teraz bývaš na internáte a domov chodievaš len na víkendy, tak?

[zruseny8]

sorry, namiesto tip malo byt typ..ospravedlnujem sa a este dodam ze tych chalanov som spoznala len cez pokec, a tam komunikujem asi s 5. a mutim hlavy im ako sa s nimi stretnem, aj ked to nie je pravda..boze co som to za cloveka???!!!