Je beh základom chudnutia ?

mary11

ahojte tak ja dneska planujem is si zabehat,ked som bola v rakusku som kazdy den behavala a citila som sa fantasticky kazde rano 10min,sice som moc neschudla,lebo som dost jedla sladke a tak ale aspon som nepribrala:)

leila

ahoj Miro, priatel mi teraz kupil tabletky na chudnutie Thermx, zevraj najlepsie su. Akurat idem do posilky, je mi jasne, ze clovek sa musi hybat inak neschudne. Vcera som uvarila prsia s hribami a zemiacky. Takze celkom fain obed. Este neviem dneska daco vymyslim

miro.83

leila: Na behanie by som odporucal do tohto pocasia nejake termopradlo + specialnu neprefunknutelnu bundu a nohavice. Lenze tato sranda stoji okolo 12 000 Sk. Sam mam taky oblek a behalo sa mi v tom uzasne. Ale teraz uz nepotrebujem tolko chudnut a preto ani nebehavam. Teraz mi staci posilovavie a dat sacharidove vlny a tuky idu pekne dole. Strava je najdolezitejsia ak chces schudnut!!!

leila

dakujem za rady a co je dobre si obliect aby som neprechladla? No ja nemam asi ziadnu kondicku po 5min uz nevladzem, tak skusim teda, len neviem ako sa prinutim, ked ma to nebavi. Chodim aj do posilky a strava, no snazim sa to upravovat postupne. Hlavne zadok a nohy, stehna mam strasne a zadok tiez nic moc.

pariska

táto stránka by mi viac poradila keby je tu aj viac prispevkov:)ale nevadí...dneska som bola behat...myslim ze to na zaciatok stači...ale ten beh musi byt pravidelny nie raz za cas...musite mat pevnu volu...a ak chces vyformovat nohy skus vyskusat aj bicykel....a +strava..moc sa neprejedat:)vela stastia

lyla

ja som tiež kedysi behávala aj v zime aj v snehu, dnes som viac-menej presvedčená, že základom chudnutia je strava, z ktorej nevynecháš ani svoje oblúbené jedlá - možno len v inej kombinácii a množstve (masko so šalátom atď.)- a pohyb, ktorý ťa najviac baví a tak sa ľahšie prinútiš - a hlavne zvyšovať len postupne, aby si si nepreťažila kĺby. A je dobré ho striedať, napr. zimné športy, aerobic, (v lete kolieskové k.,byciklovanie), plávanie a dlhé romantické prechádzky s priateľom :-)atď. :-))

behat

suhlasim s filagou
beh + strava
mozes aj bez behania ale zadok a stehna vytvarujes jedine behom,
aj cvicenim.. ale nie tak pekne ako behom
alebo tancom
ved si vsimnite tanecnicky ake maju nadherne stehna a zadky:) a to je jedine pohybom noh..
takze ak netancujete vela, behajte:)