Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako zvladnut stav...pomoc

Príspevok v téme: ako zvladnut stav...pomoc
brrr

ahoj, ako zvladate stav ked sa dozviete nieco zlee a musite to spracovat....je mi priserne zle, toci sa mi hlava, trasiem sa, potim sa, mam chut si nieco spravit ale uspesne sa vyhybam;) trapit sa budem este dlho, potrebujem sa nejak ukludnit ale neviem cim...alkoholu sa vyhybam, bolo by este horsie...co mam robit aby som vsade neplakala ked si na to spomeniem??? =/

zwedavus

jasné, rozchod nie je nič príjemné. ale presne tak, sú oveľa horšie veci. mňa napadli ešte horšie veci, takže som rada, že je to "len" tento problém. pozri, sama píšeš, že váš vzťah už nemal budúcnosť, takže toto bolo najlepšie riešenie. viem, že to bolí, ale žiaden smútok netrvá večne. tráv väčšinu času s niekým, s rodinou, s kamarátkami, obklopuj sa ľuďmi, nech nie si sama a skús sa nejako odreagovať, prísť na iné myšlienky. alebo vyskúšaj to čo som ti poradila nižšie. hlavne sa nad tým netráp, určite časom stretneš chlapca, s ktorým prežiješ veľa krásneho. hore hlavu, život ide ďalej.

brr

rozchod s prvym chlapcom (teda s prvym co som ho naozaj lubila) obaja sme vedeli ze to nema buducnost takze sme sa na tom dohodli ale stale nas to tahalo k sebe....ale teraz si nasiel priatelku a neviem to spracovat...
viem ze to nie je najhorsia vec na svete=) ale ja vacsinou vsetky veci prezivam dost burlivo, paradoxne horsie veci zvladam lahsie... (?)
diky zwedavus=)

zwedavus

neviem čoho konkrétne sa to týka, ale skús na to nejako nemyslieť, zamestnaj sa, rob niečo, aby si nad tým nerozmýšľala. skús nejaké relaxačné, upokojujúce cvičenia, popr. pusti si nejakú ukľudňujúcu hudbu, zavri oči a snaž sa myslieť na niečo príjemne. urob si nejaký ukľudňujúci čaj, určite nesiahaj po alkohole alebo niečo tomu podobnom! fakt neviem čo sa stalo, ale povedz si, že nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie. a že každý problém je riešiteľný a každá bolesť raz prebolí. možno to nie je až také zlé, ako sa zdá, možno sa to dá vyriešiť, len práve teraz nevieš ako na to. vyrozprávaj sa niekomu blízkemu, kto ťa pochopí a spolu to prekonzultujte, možno sa vám podarí na niečo prísť, ty sa nebudeš cítiť sama a určite aj tvojej duši sa uľaví.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako zvladnut stav...pomoc - Fórum - ZDRAVIE.sk