prosim help, co ak ide o vaginizmus?

Príspevok v téme: prosim help, co ak ide o vaginizmus?
leeaaa

bojim sa toho ze mam vaginizmus, nieosm si sice 100pro ista, ale mam pochybnosti....citala som si o tom na nete, ale i tak je to ine ako ked sa o tom porozpravate s osobou ktora o tom vie svoje alebo sa s tym aspon stretla...s mojim priatelom, ktory je moj prvy sa pokusame o milovanie, ale mna to boli ked mi vnika dnu,,celkom dost ma to boli, az musime prestat...mozno sa toho bojim, alebo mame zlu polohu, neviem, ale mrzi ma to kvoli nemu...viete mi na to dako pomoct?

xyz

ahoj lea, ja mam ten isty problem, s priatelom som uz skoro 11 mesiacov a sex sme stale nemali. niekolko krat sme sa pokusali ale mna to priliz bolelo a tak sme museli prestat. problem je v tom, ze nepomaha ani lubrikant ani nezna a dlha predohra. najskor som to ospravedlnovala strachom z tehotenstva (nemozem uzivat antikoncepciu)....ale s tym som sa uz zmierila a stale to nejde. viem co prezivas, je to hrozne.....ak by si nasla nejaky ucinny "liek" tak sa ozvi. ak nieco najdem prva, tak sa ozvem ja

chantelle86

jednoznacne si neni jedina na svete,co mas tento problem. jedine riesenie, ktore ti mozem poradit je poriadna (nezna) predohra a pouzivanie lubrikantu. a niekedy je to o tom, ze zeny to maju zakomplexovane v hlave a myslia o tom, co velmi nepomoze.

kacicaa

ale nestresuj.. to sa často stáwa.. s chlapcom sa hend nehrnte len na sex..najprw si dajte predohru a ked budes dostatocne vlhkaa.. tak to pojde samo...! neboj..alebo pouzitre lubrikant