hlada sa spolocnicka na chudnutie

suzen20

ahojte babulky,
prajem vam stastny novy rok =)

no tak vaha mi este stle stoji na 67,5 ale nevzdavam sa =) vzdy mi pride taky usek ked mi vaha dlhsie stoji teraz zase prisiel...tak uvidime kedy sa pohne smerom dole =)a vy ste ako na tom?

lienulka

ahoj Pavlusa, urcite nebudes sama. Ja mam 24 a po porode som pribrala na 83 kg.chcela by som mat tych 70kg.Budeme spolu bojovat?

Iva28

Baby, ak chce niekto popísať cez ICQ o chudnutí - napíšte mi - 232523383. Aj ja práve začínam s dietou.....:o(

rachabb

pavlusa, ja som zacinala pred rokom a pol s vahou 81kg. Neboj, postupne to pojde dole, sama neostanes:) Drzim palce..

leila

suzen neboj sa, nebudes na to nikdy sama. Aj ked sa nam podari schudnut, tak tu vahu je tazke si udrzat. Takze to nie je take jednoduche

suzen20

no tak ja som uz s chudnutim zacala davnejsie ale moja momentalna vaha je 67,5 kg..mam 20 rokov, vysku 175 cm...moj ciel je tak okolo 60 kg =)jeej ako velmi sa tesim ze nas je tu tolko a ze niesom na to sama =)

pavlusa
neboj urcite na to nebudes sama a mozno kope z nas to nepojde az tak lahko a este nas aj predbehnes =)

pavlusa

No ja som na tom asi horšie. Mám 30 rokov, 172 cm a 85 kg. Chcem schudnúť na 65. Ako vidím tie vaše "faldíky" budú dávno preč, keď ja budem na pol ceste. A zasa budem na to sama!!!