Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Povie mi niekto co je to?

Príspevok v téme: Povie mi niekto co je to?
zuzana122

No ..Toto bude zniet asi dost blbo..ale fakt sa v sebe nevyznam.spoznala som chalana,poznam ho tri dni,ale ako by som ho poznala cely zivot.ked si nanho spomeniem napriklad v noci tak uplne zabudnem dychat a srdce sa mi uplne zastavuje.Je to nejake kratkodobe pobblaznenie alebo co?:/
Akoby moja psychika uplne ovlplyvnovala moje telo alebo co.

jaja

ano,to je zamilovanost,po 3 dnoch by som to urcite nenazvala laskou...uvidis co sa z toho vykluje...my sme tiez spolu 2 roky a citim a dufam tiez,ze navzdy :)

zuzana122

ano aj aj si myslim ze zatial to je len take vzplanutie,mozno to po case prejde,a mozno sa to vyvynie..cas ukaze ..:)uff

ShaulaThalit

Tvoja prvá veta vo mne rezonuje: Fakt sa v sebe nevyznám. Tak potom: Ako môžeš poznať niekoho za dni? Pocity sú svinsky klamlivé a toto nie je láska ako bolo v prvom príspevku napísané, ale chvíľkové vzplanutie.
Dávaj si pozor, never hneď niekomu, kto sa ti zdá byť blízky.

julinkaaaa

no u nas to bolo tiez zo zaciatku len kamaratstvo, som vobec nepocitala ze by si somnou nieco zacinal, som neverila ze som pre neho dost dobra.. ale snivala som o tom. o to to bolo potom krajsie :) no ved uvidis, tri dni je naozaj malo, ale ked mas take pocity tak na tom asi nieco bude.

zuzana122

julinkaaa
no mozno hej a mozno ma to prejde :) aj ked z nehj strany je to len kamarattstvo :/....myslim si.zatial

julinkaaaa

asi je to laska :) zatial ho vidis ako dokonaleho cloveka, no ked sa po case spoznas jeho povahu, urcite zistis ze ma aj nejake chyby, s ktorymi si nepocitala ze ma a moze nastat sklamanie. ale pokial ho budes brat skutocne takeho aky je tak mozete mat krasny vztah, ti zacitky budu nadherne. ja prezivam nieco podobne. uz ked som ho prvy krat zbadala sa mi rozbuchalo srdce, prisla som domov a zacala som pocuvat zalubene pesnicky, bola som strasne stastna ze som takeho cloveka spoznala. myslela som na neho stale, ked prisla prva pusa, myslela som ze umriem.. zatial sme spolu 3 mesiace, len mam strach ze vsetko je az prilis idealne, ci to toho nieco negativne nepride :( tak ti prajem vela stastia, je krasne byt zalubena

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Povie mi niekto co je to? - Fórum - ZDRAVIE.sk