Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je To OzAj LáSkA? AlEbO lEn PoBlUzNeNiE????

Príspevok v téme: Je To OzAj LáSkA? AlEbO lEn PoBlUzNeNiE????
liluška3265

Ahojte. Chcela by som sa vás opýtať na váš názor. Poznám jedného chlapca už dlhých 5 rokov, ale asi rok aj pol dozadu som si ho začala viac všímať. A asi rok aj štrvť ho už milujem. Najprv som ho samozrejme videla len cez"ružové okuliare" no teraz vidím aj jeho mínusy ale milujem ho ešter viac. Kedže spolu chodíme do triedy, vídame sa často, sme dobrý kamaráti. Cez toto leto som ho však ani nevidela, ani som s ním nebola v kontakte. Snažila som sa zabudnúť, pretože on ma nemiluje. Ale nešlo to a teraz som sa do neho zaľúbila viacej. Trvá to už dlho, a neviem či je to láska, alebo len poblúznenie. Nedokážem si už bez neho predstaviť svoj život, ale zároveň nechcem raniť samu seba tým, že budem snívať o tom že sa do mna zamiluje a potom padnem na tvrdú zem a to bude bolieť. Myslím ze keby to bolo poblúznenie, netrvá to tak dlho. A rada by som na neho z tej stránky zabudla ale neviem ako. Aký je váš názor?

oli

ja som sa zamilovala do jedného muža, ktorý k nám chodí raz do týždňa do firmy. Ak príde deň, kedy má prísť, od rána som nervózna, trasiem sa a neviem poriadne ani pracovať. A keď ho zbadám, rozbúcha sa mi srdiečko, nemám dych, a celá sa chvejem. Veľa sa rozprávame a boli sme spolu tri krát aj na káve, ale on asi ani netuší, že ho ľúbim. Stále na neho myslím, večer zaspávam s myšlienkou na neho. Kolegyne mi nič nehovoria, ale určite si to všimli. A to už mám 32 rokov. Takže mala by som mať rozum, ale srdiečku nerozkážeš. Možno je to tým, že som slobodná, skutočnú lásku som ani nepoznala. Ale neviem ako ďalej.

kika-

Dievcata, mne sa stalo to iste. 5 rokov som mala rada jedneho chalana, tiez to bol spoluziak. Mala som oci len pre neho. Dnes viem, ze to bola chyba. Kvoli nemu som odmietala tych, kt. mali o mna zaujem. A on sa ku mne spraval len ako ku kazdej inej spoluziacke, aj ked tusil, ze ja ho mam rada. Neponukol mi ani len kamaratstvo. Takze netreba stracat cas pre niekoho, kto nie je ochotny stracat ho kvoli vam

zuzik

Ja ti asi neporadím, len chcem povedať že mám podobný problém. Páči sa mi jeden spolužiak,aj ja jemu ale on sa má k niečomu len keď ma vypité a tak neviem či by naozaj niečo chcel,alebo len niečo na jednu noc

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je To OzAj LáSkA? AlEbO lEn PoBlUzNeNiE???? - Fórum - ZDRAVIE.sk