Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

victoria´s secret

mogena

Su to najlepsie podprsenky!!! Objednaj si to cez USA. Ja tam mam znamych takze ja tam aj lietam aj oni chodia sem. Ale chod na ich stranku, otvor si tam kreditku a sprav to vsetko sama. Ja by som nikomu neverila. Ale super vkus!

ciernovlaska

no tak tym predavajucim na mimibazar by som velmi neverila....napocitala mi 17.000,ze je to uz so vsetkymi poplatkami, clo, postovne, dph a neviem co este.... s ked som chcela,aby mi to kocka rozpisala, kolko presne vychadza clo, dph, postovne, kedze ma ta suma riadne sokovala pri nejakom kurze 42...dodnes som sa nedozvedela o aku menu s kurzom 42 slo....tak som dostala sice odpoved, ktora vo mne este viac vyvolala pochybnosti...a ked som sa jej spytala na obchodne meno...ked je platcom dph, tak vraj naco mi to bude...takze vyse 17.000 Sk sa napicitalo raz dva,ale dat nejaky kontakt na seba nie. Tak som to vzdala, ja ked sa mi tovar strasne pacil,ale vobec nebola korektna, zo stylu komunikacie ani moc zbehla slecna,pani ,ci kto to bol...

wwrxrlk

pozri sa na mimibazar.sk, tam som videla, ze to nejake baby objednavaju, skus to tam pohladat. Priamo sa ti asi neoplati objednavat, lebo som na nejakej stranke citala prispevok, ze kosielka ju stala 3000 a ked prisla,tak aj s postovnym aj colnym ju nakoniec vysla na 6tis, takze to sa ti viac oplati cez niekoho oobjednat, kto s tym pracuje.

ariellinka

neviem či už je alebo čoskoro bude otvorena predajna v BA v Starom meste ale kde to uz treba zistit :)
a skus zistit ci sa neda objednat z ameriky, pozerala som stranku a moc to tam draho nevychadza samozrjeme drahšie by bolo poštovne

luls

baby moj frajer studuje v usa a ja som mu kazala nech mi tam kupi podprdu. ale posli chlapa kupit spodne pradlo :D doniesol mi plnu krabicu nohaviciek :) a doniesol mi tangace, co ja vooobec nikdy v zivote by som si neobliekla, ja nosim len klasicke nohavicky. ak chcete niektora tangace, dajte vediet poslem fotku cena. na cene sa dohodneme, samozrejeme su nepouzite s vysackami, origoš stali 14-15 dolarov kus, nemam s nimi co robit len lezia v krabici. ked chcete napiste mail, poslem fotky. mam cervene srdieckove- velkost S, tyrkysove S a biele L, no chapete to velkosti uplne od veci mi doniesol :D 2 S-ka a jedno L-ko, muzi :) ja len tak keby ste mali zaujem.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

victoria´s secret - Fórum - ZDRAVIE.sk