Farbiaci šapón Palette

Príspevok v téme: Farbiaci šapón Palette
laurikaa

už 2x som si dnes zafarbila vlasy šampónom Palette color x-cite tymto čiernym img.nokaut.pl urobila som všetko ako v navode a použila som 2 balíčky. A VObEC nič . Proste to vobec nechytilo. Moje prirodzene vlasy su tmavo hnede,ale take nevyrazne. Co robím zle?Chcem čierne vlasy,ale len na pár umytí, prosíím pomoc už som fakt zufala:(

adusQa_:P

Po kolkých umytiach my ten šampón zíde??...
cez leto chcem vyskúšať blond a hnedú. Ktorá značka je najlepšia??

luckaaaaaaa

baby, davajte pozor na farby Palette. Kadernicka mi hovorila, ze najviac zo vsetkych nicia vlasy. a bola som toho dokazom:( odvtedy som pouzivala natural and easy a teraz casting creme gloss a ta je uzasna:)

a sampon na take tmave vlasy nechyti:) mozno trosilinka stmavnu, ale pochybujem... skus od casting ebenovu ciernu. tá sa po case vymyje. ja mam tiez tmavohnede vlasy a vobec mi nevidno, kedy mi tato farba vyrasta:)

Jojo13899

Akože navlhčila si si vlasy...lebo ak hej tak potom neviem mne to chytilo hneď na prvý krát...mám tmavohnedé vlasy a na čierno mi to chytilo tak že to vyzeralo ako keby som mal riadnu farbu... :D

SiSana

mzoem sa opytat .....a tie sampony na zmytia sa zmyju uplne ?? nebude mi odrastat alebo ostavat flaky ? proste zmyje sa mi to uplne ?? ..prosim pomozte

MagdušQa=)

Ahojte=) mám hnedé vlasy také skor v slabych ryšavejšich tonikoch a chcela by som vyskušať blondavý šampon..myslite že mi to chyti?? nechyti mi to nejak zle?

Ema132

a skusali ste niekto palette aj ten bledy sampon? lebo ja mam svoju farbu taky spinavy blond uz skoro cele vlasy... nechala som si ich vyrast, uz mozno dva roky si nefarbim vlasy a nejak ma to uz unudilo a zase by som chcela byt blondinka...len mi je luto tych dvoch rokov co som cakala kym mi vlasy vyrastu... uz ste teda niekto skusali palette farbiaci sampon bledy odtien? vymyl sa ?

simčaaaa

Ja si farbím vlasy na červeno len šampónom od poľskej značky Joanna a zatial s nou mám len dobré skúsenosti a mala by sa dať kúpiť skoro v každej drogérke a straaašne pekne vonia :).A predsa len šampóny menej ničia vlasy než farby...a čo ak by som si niekedy rozmyslela že už nechcem červenú...tak by som sa farby nezbavila:D a šampón sa vymyje;)...

euphory

baby mam tmavo hnede vlasy a chcela by som vediet ci mi chyti ten farbiaci sampon 6-8 umyti...chcem bledo hnedu farbu..len sa bojim ze mi to nejako divno chyti alebo nechyti vôbec:(pliiiis pomôzte:(