Farbiaci šapón Palette

Príspevok v téme: Farbiaci šapón Palette
laurikaa

už 2x som si dnes zafarbila vlasy šampónom Palette color x-cite tymto čiernym img.nokaut.pl urobila som všetko ako v navode a použila som 2 balíčky. A VObEC nič . Proste to vobec nechytilo. Moje prirodzene vlasy su tmavo hnede,ale take nevyrazne. Co robím zle?Chcem čierne vlasy,ale len na pár umytí, prosíím pomoc už som fakt zufala:(

hovnoo

4O minut, lebo som chcela mat istotu ze poriadnee chytii.. a chytil :D
ale praveze na bledsie vlasy by to malo chytat tazsie ako na tmavsie, niee? ale aj tak vsetko zavisi od vlasov konkretnych- od ich struktury, ci su mastne suchee tad :D

laurikaa

Hovnoo ako dlho si enchala posobiť ten na 6-8 umyti? Možno mi nehcytil preto že mám tmavšie vlasy ako ty alebo neviem noo:(

hovnoo

jaa osobne som mala palette instant color-6-8 umytí oriškový a čierny- všetko po 2 balíčky lebo mám dlhé vlasy. Mám vlasy špinavý blond. orieškový mi chytil krásne a čierny velmi zvláštne-taký zvláštny , ale nie škaredý hnedo čierny odtien. Palete X-CIte fialový 6-8 umytí mi tiež chytil super. Len už po 2 umytiach bola farba fuuč u všetkých :( Teraz mam palette color shampoo fialovo hnedy 24 umytti a je perfektny- neposkodil vlasy, a perfektne zafarbil. Ešte teraz po mesiaciii mi vlasy takmer vobec nestratili farbuu :) Takze odporuucam :)

laurikaa

lala123 ja som vyskúšala ten šampón preto,lebo neviem ako budem vyzerať s čiernymi vlasmi. Sm taký snehulienkovský typ už teraz. Tmave hnede vlasy, svetla pleť, zelené oči. čierne vlasy sa mi strašne páčia ale bojím sa že použijem klasicky šampon v krabičke, budem vyzerať ako múmia a čo potom:D Ale asi to budem musieť risknuť..

lala123

Moja jasne ze ti to nechytilo pretoze ktomu nebol peroxid :) Aj ja som to skusila a vlasy som mala fialovo-sedive :D Este aj sama zo seba som sa smiala ze co za hlupost som spravila :D No teraz mam Palette color shampoo cierny kupis ho v krabicke a su ktomu aj dva male sacky peroxidu :) Moja prirodzena farba je popolavo-blond az plava no mala som svetly blond melir ale ten sampon mi chytil a teraz som ciernovlaska a som spokojna :) Vlasy mam leskle, zdrave a v ciernej sa citim vyborne :))

laurikaa

Ach jjaj:( ONo ten šampón má byť len na 6-8 umytí v takom sáčočku určite to poznáte. Som len chcela vyskúšať lebo neviem či sa mi čierna bude hodiť. Ale skúšala som to minuly mesiac aj teraz a nič :(

111roxy

laurikaa ja mam rovnaky problem ako ty. davala som si sampon palette 2x tmavohnedy odtien (mam vlasy taky spinavy blond) a vobec mi to nechytilo. teraz pouzivam len loreal a velmi sa mi pacia.