ako nato?nemozem najst chlapca

ani ja neviem:p

ved prave.. preto sa mi zda nespravne to co si napisal, ze mame cakat kym dospejeme, aby sme mohli lubit..

ani ja neviem:p

roßotik, neviem kolko mas rokov ale vobec to nechapes..
myslis si, ze na to, aby sme niekoho milovali musime mat cez 30 rokov alebo co?
ja mam neskutocne vela konickov, mam okolo seba strasne vela kamaratov, kamaratky.. ale.. mat chlapca je nieco uplne ine.. a v nasom veku je laska krasna, pretoze v studenstkych rokoch si ju vychutnavas uplne inak ako ked uz mas x rokov..

roßotik

:-)
co tak skusit hladat dievca: :-)
alebo,
co tak venovat sa divadlu, kinu, poezii, maliarstvu, charite atd. atd. a pockat par rocikov, kym dospejete? ;-)

ani ja neviem:p

ahoj moja, pocuj, ja som na tom tak istoo:)) tiez uz tak strasne chcem niekoho milovat a byt milovana.. fakt, po nicom inom momentalne netuzim.. a nie je to len preto, ze som pomaly jedina, co nemala nikdy chalana.. je to preto, ze mam v sebe tolko lasky, ze ju potrebujem nikomu dat, potrebujem sa s niekym maznat, objimat a tak.. velmi mi chyba, fakt.. lenze.. nie som taka, kotra by sa zaplietla s hocikym.. niektori chalani o mna maju zaujem.. ale takych ja nechcem, pretoze takych nehladam.. hladam mileho chalana, ktory by bol uprimny, mily, mal by ma rad, travili by sme spolu vela casu, kecali by sme dlho.. proste nieco krasne.. a ti co ma chceli boli vulgarni machri a pod.. som narocna, ale nechce sa mi verit, ze by vsetci tito chalpci vyhynuli.. hladam, ale tiez neviem kde mam.. par takych, ktorych by som si vedela predstavit, ze by sme spolu chodili su zadani.. ja fakt neviem..
ak chces, rada s tebou o tom popisem, mozno prideme na nejake riesenie, hm?
a tiez mam 17, pomaly budem mat 18..