Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako nato?nemozem najst chlapca

uhlie

karioll,

tak to s tebou nesuhlasim.Mne sa zda, ze zeny sa spravaju ako male deti este aj v 40-tke. Oni pouzivaju len frazy z roznych televiznych serialov, pretoze si myslia, ze ked to bolo pouzite tam, tak sa to hodi aj pre realny zivot. Dospely rozumny clovek predsa nepotrebuje, aby mu niekto stale kupoval kvetiny, sperky, kozmetiku a kopu dalsich veci, ktore nemaju zidane prakticke vyuzitie a da sa miesto nich kupit nieco uzitocnejsie, alebo tie peniaze usetrit pre pripad nejakej nudze.

uhlie

lindt,

to je nejaky internetovy priesku. To, ze nazov pracovnej pozicie zeny je ten isty, ako muza este neznamena, ze robia tu istu pracu.

karioll2

uhlie
nesprava sa ako male decko,vie kedy a co povedat,ma normalne zdrave sebavedome nazory,vie byt oporou a pod.ale pravdu povediac,az takuto idealnu nepoznam

lindt
nohy by som jej dolamal,vaginu zasil a jeho zastrelil

lindt

to som nepovedala,z e zlodejky uhlie, nevymyslaj:) tak napr. zena ide na matersku, stara sa o dom, babo,vsetko tak vtedy je zivitel rodiny muz..to ho zena okrada?

uhlie

lindt,

kde si to zobrala, ze muzi zarabaju za tu istu pracu viac? Keby to tak bolo, tak by sa podnikatelia sami pripravovali o zisky, lebo by im kvalitne zeny-pracovnicky odchadzali do konkurencie, alebo robili na sukromno. A ja takych zien veru vela nepoznam. Neviem ani o tom, ze by muzi potrebovali a vyberali si nejake extra pekne zeny.

Ale je dobre, ze si uznala, ze zeny (je to ovela viac, ako 2%) su v podstate zlodejky (chcu sa obohacovat na ukor inych poctivo pracujucich ludi), ktorym by ten ich muz zaplatil za nejaku pracu, alebo predavanu vec.

lindt

chcel by si aby o tri roky prisla tvoja dcera domov s frajerom, ktory ma 40r? ale aspon by si sa s nim mal o com rozpravat:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako nato?nemozem najst chlapca - Fórum - ZDRAVIE.sk