ako nato?nemozem najst chlapca

lost

Orino - je to krute ale je to tak, sanca ze najdes svoju vyvolenu je tak odhadujem 1:10000 ... pri najlepsom 1:1000 ... cize asi tak.

nechcem strasit, ale co uz, mame Vianoce tak budme k sebe uprimny :D

mam ten isty problem co ty, uz 4 roky a par mesiacov ... lezie mi to na mozog, ale da sa s tym naucit zit :)
su len 2 moznosti:
1. zlomis sa a najdes si kadeaku slapku.
2. budes velmi trpezlivo cakat a ta horeuvedena sanca sa bude zvysovat (v tvoj prospech) a mozno ju najdes.

kedze si este stredoskolak, tak ma casu, nasiel by som si nejaky konicek, nieco co mi zhltne cas, nech nemam cas rozmyslat nad babami :) mozno nejaky kamosi a podobne, mohlo by to zlahcit situaciu..

a este nieco, pokial aj vyhras tu sportku, nechval sa s tym, pretoze budes mat okolo seba sice vela bab co ta budu lubit az do smrti* ....

.
.
.
.
.
.
.

* este si ta zoberie za muza a udusi ta za tych par milionov :D

uhlie

karioll,

medzi chudakom a milionarom je este stale kopa priestoru. Ja som chcel len poukazat na to, ze sa nemaju zaujem nijako pricinit o uspech. Proste si chcu sadnut hned k hotovemu stolu.

uhlie

Orino,

podla mna mas skresleny pohlad na svet. Zeny hladaju muzov s peniazmi. Ostatne veci su pre ne druhorade. Tie keci o velkej laske u zien su len zastieracim manevrom. Podla mna si este prilis naivny v tomto. Keby si vyhral v sportke, tak sa do teba vsetky hned beznadejne zamiluju a to by si nemusel zmenit na sebe vobec nic.

Orino

Ja mam 17 a tiez som este nemal ziadnu priatelku. A v poslednej dobe je to vec kvoli ktorej sa najviac trapim ked vidim ako kazdy uz mal niekoho. Problem je v tom ze dievcata nemaju o mna velky zaujem a ja tiez nehladam hocijaku. Ja hladam skutocnu lasku. Viem mozno som naivny a toboz v takom veku ale ja stale nato verim. Lenze jak sa pozeram na dnesnu spolocnost tak asi ju budem musiet hrozne dlho hladat. Navyse dievcata maju o nas hroznu predstavu a bohuzial je to casto aj pravda, takze vsetki si myslia ze nam ide iba o sex ale ja im chcem dokazat ze este na tomto svete ziju muzi s rozumom a skutocne dobrym srdcom na ktorych sa mozu zeny spolahnut. Uz zacinam byt aj zmiereny s tym ze kym nepojdem na univerzitu, tak si ziadnu nenajdem ale nuz.... nadej zomiera posledna ;-). hmm rozpisal by som sa aj viac ale pisal som to na iPode a uz ma bolia prsty :-D

lour

Ked som mal ja prve dievca mal som 21 bol som do nej velmi zamilovany myslel som si ze je to ta prava nakoniec ma ona pustila k vode s tym ze ostaneme kamarati, teras ked ju stretnem ani sa mi nepozdravi ako keby sme sa ani nepoznali, asi to uz prenecham na osud

Shrek250

ow sry ten mail som napisal zle:D to je jurcik250@gmail.com...twe neviem ci si pisala ale pre istotu...tak teraz som sa strapnil asi kua:D

ChanceToBe

chcela by som len vyjadrit suhlas s tym ze si treba vyriesit existencne otazky ... su ludia premysleni a su ludia nepremysleni .. ti nepremysleni robia bezhlavo vselico chceli by vsekot a najlepsie naraz bez rozmyslu ci im to vobec stoji za to alebo nie a premysleni si to vseko pekne premyslia mco je pre nich dolezitejsie ci to aby napr v 17tich som uz bola pobozkanaa alebo maal vztah alebo nie ... myslim ze nikde nie je stanovene v kolkych mas koho pobozkat a v koljkych mas niekym chodit nie je hanbou ka zatial s nikym nechodis takym co stoji za to ( a suhlasim aj s tym ze tiez to povacsine v takom mladom veku netreba brat smaozrejme na cely zviot) ale nieosm zastanca dvojtyzdnoviek noo .. atak celkovo nevidim zmysel v tom hrnut sa niekde kde cele stado ... treba mat vlastne myslienky a vlastne hodnoty a vlastne uvazenia priority a nerobit nieco co robia hned vsetci ... a na okraj tych normalnych chlapcov a dievcat :D zijeme v spolocnosti kde ludom nezalezi na ostatnych hlavne na sebe ... cest vynimkam ktorych je maalo :P a snad tu vynimku tiez raz najdem :) ale budem cakat a ak sa nedockam neberiem to ako prehru :P