90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

mekybo

Aj tak sa mi to nezdá, to by bolo asi spálených 2400 Kj a pri tejto diéte prijímam stravou cca 4000 - 5000 kj, takže to by som asi už po 60 dňoch skolaboval, a to naozaj min 5 - 6 krát týždeňne rotopedujem, prípadne hrám tenis, a si na rotopede,alebo na Spinningu ???? M.

meduska

ukazuje mi 600 spalenych kalorii-uz som sa pytala kamaratky-trenerky-a vravela-ze ok - kazdy den poctivo makam-este mi poradila kazdy den brusaky a kliky - neprehanat -

mekybo

to M... : Nechcem ti brať ilúzie,ale 20 km na stacionárnom máš tak max. 300 kalórii a to musím makať na 125 - 140 tepovú frekvenciu. Ja 6 krát týždeňne tiež dávam tých 20 km - cca 45 min a to by som už musel byť anorektik pri tejto diéte, zajtra mám 2. vodný deň a tipujem, že som schudol tak 11 - 12 kg, možno 13, tak vo štvrtok dám vedieť, ak nezabudnem, ahoj(te). Inak ten rotopéd je super vec, keď nemá človek čas ísť na plaváreň a pod....

babuliatko

tu soooom xixi ...sice s mojou tyzdnovou pauzovu ale to bola nutena pauza...vazne by ste tomu francuzskemu jedlu neodolali.musim povedat ze som sa fakt prezierala a pribrala som spat kg ale dnes mam vitaminy zajtra si dam asi vodu.

meduska

Ahojte baby...nasla som vas az dnes-ja tu dietu drzim od dnes-vcera som sa rozhodla a nahodou som vas tu dnes nasla. Ja mam 75kg a moj ciel je tych 60-takze uvidim-uz tyzden slapem hodinu -kazdy den na bicykli-je to 20km a 600 kalorii-mate niektora skusenost so stacionarom? a Velmi uvitam recepty-co papate-ja dnes tuniaka na obed s rozkom-aj na veceru-rano pomarance

businesska

ahojte, ako pozeram, nasa povodna zostava z 2.1.2009 sa nejako rozpadla. to mi je luto, pretoze uz sme za 2/3 a chyba nam uz len jeden mesiacik...kde ste vsetky? co ste to uz vzdali?

dagmar

ahojte,
chcela by som sa pridať k Vám, vidím, že to funguje, vedel by mi niekto poslať bližšie info o tejto diete na môj mail. Díki d.ketner@chello.sk