90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

veronika1

ahojte babenky dnes budem na vas myslet aby ste zvladli tento vodny den...ja jem normalne 5x denne male porcie a zatial som nepribrala ba priam este kilo mi dnes padlo..sa tesim...tak nech sa vam dari a vydrzte to!!!

lenulikk

Ahojte. Drzim tuto dietu uz dva tyzdne, nemam ziadne velke prehresky a schudla som maximalne kilo. Je to normalne? Co robim zle?

mekybo

Tak ja kôli prerušeniu mám vodný deň až v stredu,ale nebudem mať problém, lebo mám prázdniny, tak budem celý deň na záhrade píliť - rezať stromy.. už sa teším, len mohol by sa stopiť sneh. Uvarím si tam vedro čaju bez cukru a budem piť a piť a piť

babu-liatko

ahojte drzim vam palce na sobotnajsiu vod..ja mam na par dni prerusenu dietu.teda na ranajky mam ovocie ale zvysok sa nemozem riadit ale tesim sa ked budem doma ze sa vratim k nej lebo mam tie iste problemy co som mala pred dietou...som bola strasne nafuknuta a teraz 3 den co sa nou neriadim a vcera akoze strasne velke brucho som mala.

cooldjka

Ahojte,tak sa ozyvam po 100 rokoch,vidim ze fungujete a dari sa vam. Ja si vdakabohu vahu drzim a aj naprike tomu,ze porusujem a obcas cosi sladke spapam :).
mam ale horsi problem,neviem,ci sa s nim niekto z vas stretol,ale potrebovala by som pomoct.
situacia pred dietou- velmi som sa potila,stacilo,ze som vysla po schodoch,presla do skoly rychlejsim tempom a uz sa zo mna lialo.pila som malo tekutin

teraz-asi pred 3 tyzdnami som spozorovala,ze som sa prestala potit,vobec,ani ked mam fyzicku namaho pri cviceni sa nespotim a naopak pijem velmi vela (min 1,5l denne).
co sa dokelu stalo...?nemoze to byt nieco zle..?

businesska

ahojte :) tak ako sa citite pred druhym vodnym dnom? ja sa uz tesim, lebo v poslednej dobe robim dost velke prehresky. ale od soboty uz budem svedomita, len sa musime navzajom podporovat a drzat sa, lebo same to nezvladneme

mekybo

Tak, ja som celý víkend poriadne porušil všetko. Svadba mojej sestry ale stála za to. Dnes som sa vážil a mám možno o pol kila viac, tak je to v pohode, ale už sa prečisťujem, takže som viac menej nepribral a od pondelka šlapem ďalej 51. dňom.Po vodnom dni určite bude 1 - 2 kg dolu.. cafte

babuliatko

podla mna toto je jedina ucina dieta ktoru som drzala a hlavne nie je drasticka...mam teraz pauzu na par dni ale ked budem zase moct tak sa k nej vratim.vcera som normalne mala vycitky svedomia ze nejem podla bielkovinoveho dna