90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

matulenka

ahoj, môžeš mi prosím ťa poslať tiež tú 90dňovú diétu? dík moc ,poprípade aj dobré rady a tipy. Najviac sa obávam toho rozdelenia potravín, čo môžem a čo nie.Dá sa do toho časom dostať? Toto ma totižto vždy odradilo. pá

matulenka

ahoj, môžeš mi prosím ťa poslať tiež tú 90dňovú diétu? dík moc ,poprípade aj dobré rady a tipy. Najviac sa obávam toho rozdelenia potravín, čo môžem a čo nie.Dá sa do toho časom dostať? Toto ma totižto vždy odradilo. pá

anandi

cooldjka..citam pozornejsie tvoj uvodny prispevok:o)..mozes mi teda tu knihu vo worde poslat na moju mailovu adresu? wewa080@azet.sk. kedy ju mozem ocakavat?..budem ti velmi vdacna a drzim palce.

anandi

..vam sa zije.aj ja by som chcela drzat neaku dietu ale to nikdy nedokazem ako sa poznam.snazim sa vramci svojich moznosti a znalosti zdravo stravovat a hrozne tuzim zacat pravidelne cvicit a makat na tele ale nemam motor:(..takze je to len obcasne zatial.ale skor nez s prejedanim alebo jedenin sladkosti a cipsov mam momentalne problem taky ze jem stravu chudobnu na ziviny a vitaminy a vsetky tie zdrave veci.som vegetarianka a prevazna cast mojho jedalnicka spociva z kadejakych peciv,nizkotucneho mlieka a acidka(mmňam:) a tak...ovoci banan jabko citron a zelenina??...no budem s tym musiet urychlene nieco spravit...a stava sa mi ze jak cely den nic poriadne nejem tak vecer kedy by uz bolo zase zdravsie nejest,sa najem.k chuti do zivota a starostlivosti o svoje zdravie mi nepomaha ani moja depresia a tak sa mi zda ze nemam dobre vyhliadky...

adabka

Ahojte spoluchudnuce.Tak ako to ide?Ja som na siedmom dni a 2kg dole a vy?Nemožem si odpustit kávu s mliekom dufam že to nieje moc velký prehrešok.Zajtra mám ovocný den a toho sa bojím najviac a ešte k tomu aj oslavu narodením tak neviem ako to zvládnem.Tak držím palce pa

tinky

ahojte, ja som tuto dietu drzala presne pred rokom a zacinala som 2.1 a schudla som 7 kg.ale tento rok nemam motivaciu.teda zacala som 2.1 ale uz nemam take zaprenie ako som mala vtedy co ma dost stve a este k tomu robim v noci a vtedy mam najvacsi hlasd.no mam dnes 6 den tak uvidime ako to pojde.drzim vam palce a treba mat len silnu volu a to pojde:) a samozrejme pit vela vodicky

KELLY23

Ahojte aj ja by som to rada skúsila ale musíte mi poradiť ako na to mám pevnú voľu iba potrebujem sa dostať k nejakému pravidlu chudnutia aby mal určite efekt

natali11

ahojte babenky tolko razy som chcela drzat tuto dietu,ale nemam pevnu volu.tak 3dni ano a potom zeriem vsetko.ale uz je toho dost.od pondelka zacinam chlap mi jde do roboti tak nemusim tak vivarat.kto sa chce ku mne pridat bola bi som rada budem tu kazdy vecer od pondelka