90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

cooldjka

tak teda slubovane statisticke porovnanie ku 2.1 a 30.1.:
Veronika 58 53 -5kg
malemaciatko -5kg
CoolDjka 66,5 63,5 -3kg
Lienulka 83,8 80,5 -3kg
Slnko331 65 61 -4kg

cooldjka

ahojte..ja som ochorela,mam taku uplne slabu chripku,no vysoke teploty. napriek tomu,ze som vcera zjedla ryzovu a krupicovu kasu, som vypila asi 3litre bylinkovych cajov a dneska rano som mala uz len 62,5kg...takze zrejme potenim a cistenim organizmu som schudla...je to fajn :o) nestazujem si,aj ked zdravie je zdravie.

businesska

dobre ranko vsetky,

ja som taky oneskorenec, ale tiez chcem Veronikam popriat vsetko naj naj naj, nech ste stastne, spokojne, uspesne ;)

dnesne menu:

ranajky: bananik
obed: salatik z cinskej kapusty a k tomu fazulky Bonduelle z konzervy.
vecera: ak ostane zo salatika, tak si dam. ak nie, dam si cviklu.

..inak, mam taky pocit, ze moje chudnutie sa zastavilo!!!! kedy to zacne znova?

haluz 22

Takze vsetkym Veronikam:vsetko najlepsie vela zdravia stasta lasky a samozrejme vela schudnutych kil.vela trpezlivosti a chuti do chudnutia hehe..posielam boztek

veronika

ahojte babky :)

dakujeme za blahozelania

ja som sa nevazila od vodneho dna.. ale vobec nemam pocit ze by som schudla, skorej naopak...stale sa citim rovnako. ale uvidim ked sa odvazim, dufam ze aspon tie 3kg som si udrzala. zavidim vam ze vam to ide tak dobre a rychlo :)

veronika

ahojte babky :)

dakujeme za blahozelania

ja som sa nevazila od vodneho dna.. ale vobec nemam pocit ze by som schudla, skorej naopak...stale sa citim rovnako. ale uvidim ked sa odvazim, dufam ze aspon tie 3kg som si udrzala. zavidim vam ze vam to ide tak dobre a rychlo :)

veronika1

ani mne tyzden pred menzesom nic nepadlo,mala som ho presne ked som mala vitaminy a na to vodny den a po vodnom dni mi padli skoro 2 kila,to je tym aj brucho mavam nafucane.

lienulka

aj ja zelam vsetko najlepsie veronikam.
babuliatko a veronika1 - super výsledy, fakt úžasné. Len tak ďalej.
Ja som mala dnes na obed takú rolku z kuracieho maska s kapustou a kuskom celozrnneho chleba. Ani na vývar som dnes nezabudla. Ale som bola sklamaná, keď som sa dnes ráno vážila a o 0.5kg bolo viac. Možno to bude tým, že som práve dostala menzes. Odvážim sa po ňom. Uvidíme.
Držte sa...:o)