90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

adriana

..mňa to drží už týždeň...od stredy mám ATB, vraj som mala silný zápal priedušiek a dýchacej trubice či čo..ale bolo mi fakt pod psa..

adriana

..momentálne kašlem na váhu...asi to skúsim až cez víkend..mala som svoje dni, teraz tá choroba..ani neviem..vzala som si akurát v piatok a dnes dovolenku, zajtra už idem makať nanovo..možno vyskúšam teraz po sebe 2x ovocný deň..ešte neviem, asi ako sa budem cítiť..ale nezdá sa mi, že by som už mala menej ako 60..aj keď, pneumatiky sú tuším zase zmenšené:-)

slnko331

adriana,
drzim sa, pomaly to ide dolu, naposledy som mala 56, ale mam svoje dni, tak to mozno stupne, ja chcem skusit delenu stravu, je tu tema delena strava a uvidim, hlavne koli upraveniu travenia. A Ty si na tom ako s vahou, uz sa to pohlo?

adriana

..ahoj slnko..v podstate od piatku nedodržiavam, lebo som dostala desnú chrípku...lekár mi predpísal akési silné antibiotiká, z ktorých sa mi točí celý svet, tak jem to, na čo mám práve chuť..dnes som mala napríklad škroby, ale mala som k tomu vyslovene odpor..zajtra už s liekami končím, tak snáď sa mi podarí nafázovať naspäť..a čo ty? ako sa darí?

moncik

Baby kazda, co drzite tuto dietu popritom aj cvicite? Ci je tu niekto kto dietuje a nerobi nic ine len robi v robote cele dni ? Ja by som aj chcela dietovat, len neviem ci to ma vyznam, cele dni som do pol 7 v robote a asi sotva si najdem energiu nato, aby som po nej bezala niekam cvicit...

weronika

ja začínam od dnes od začiatku... tak som sa rozhodla...mala som týždeň pauzu, tak dúfam, že si telo trošku oddýchlo a teraz sa mi to zas pohne

aliče

baby, nestrácajte vieru, je to tak, schudla som aj ja, síce kilá idú dolu pomalšie, ale konfekcia hovorí svoje, je to zázrak, tak treba naň čakať