Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oblicky?

Príspevok v téme: Oblicky?
ja83

Ahojte,
Mam taky problem ze po alkohole co nepijem vela tak na druhy den citim oblicky tak som si vsimol.A to v Septembri tohto roku som mal prechladnute oblicky a od tej doby asi su haklive a najme na alkohol, takze neviem ako mam ich liecit aby neboli citlive.S mocenim nemam problem len po alkohole.A este raz nepijem len prilezitostne neze si budete mysliet ze nasavam v kuse :).Dik za rady.

andy

Myslím, že sú to obličky. Pekne si ich prelieč - veľa tekutín počas dňa, večer málo, poprípade večerom obličkový čaj. Ak nemáš inokedy problémy, nemalo by to byť vážne, len sú vysušované stratou tekutín v tele požívaním alkoholu

zwedavus

tak ak zisťuješ, že to mávaš následne po vypití alkoholu, tak nepi. fakt, aspoň to obmedz na úplne minimum, keď už. obličky sa snaž udrživať v teple, pi veľa tekutín, môžeš aj nejaké urologické čaje, popr. nejaké prírodné preparáty z lekárne.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oblicky? - Fórum - ZDRAVIE.sk