chcem mat biele zuby

vikinka344

Ja som pouzila Crest bieliace pasiky na zuby a bola som velmi spokojna. mala som ovela belsie zuby a vydrzalo mi to asi rok. velmi jednoducho sa pouzivaju, ja som mala tyzdnovu kuru. Fakt odporucam. dokonca som ich nasla aj na slovensku. niekto ich predava na -odkaz odstránený-

ShaulaThalit

Noo, viete, že byť skromný je istý druh klamstva, čižeee. Mám biele zuby, ak chcete mať aj vy biele, taaak sa zdravo stravujte. žiadne cigarety, piatkový chlast, káva... Skúste viac zeleniny, ovocia, čiže surovej stravy...
Správna životospráva je na biele zuby veľmi prospešná... a ešte skúste cez deň aspoň dve tri jablká. Tie čistia ďasná a neviem ešte čo. A samozrejme žute žuvačky bez cukru, ale nemyslím s príchuťami melónu atď atď...
A čistite si zuby min. 2krát denne.

kaťaaa

aj ja chcem mat biele zuby. ale kvoli belobe zubov si nepokazim sklovinu, popr. cele zuby. neviem ci mi to za to stoji. alebo zasa nevyhodim drahe peniaze na bielenie zubov od lekara. to nie. a zubne pasty s bielacim ucinkom mozno zaberu, ale uplne biely odtien sa nimi dosiahnut neda.

sandusska

ahoj. mne sa tiez velmi pacia biele zuby a vzdy som o takych snivala. vyskusala som uz rozne zubne pasty a najviac mi pomohla vademecum white v takej malickej tube...mala som ovela belsie zuby a dokonca mi ani nedrazdila dasna...a skusala som aj take "overene metody" ako prasok do peciva, citron ale to neodporicam lebo si pokazis sklovinu ako ja a potom som mesiac nemohla poriadne do nicoho zahryznut.

pariska

milada0110 ahoj ja tiez nemam uplne biele perlicky ale az tak moc ma to netrapi..lebo biele niesu ani moc kvalitne..myslim ze obicajnou zubnou pastou takyto efekt nenadobudnes ale asi iba s pomocou zubneho lekara...tzv.bielenie zubov:)