14 a kvasinky??

Príspevok v téme: 14 a kvasinky??
cicusa

prosim vas mate niekto alebo mali ste niekto kvasinky??? .. je mozne ze ich mam aj ked mam 14 ??? .. strasne ma to tam dole svrbii a mam vytoky .. tie mavam sice casto ale to svrbenie je hrozne .. a este ma pritom aj boli v podbrusku ... mam dostat menstruaciu v tieto dni to moze byt aj tym .. poradi mi niekto ??

cocka

ja asi vyskusam aj to co tu napisalo jedno dievca neviem ci to nebola Ivka.ze sedavy kupel v octe...tusim ece si to pozrem:)...ale nepomohlo by aj to ze by som si to s tym octom umyla?lebo ja sa hambim povedat mamine ze chcem kupit to na tu intymnu hygienu.

cicusa

tak to snad nemam ... dakujem velmi pekne .. a chcela by som sa spytat ze odkial to vsetko tak ovladas ze ci studujes medicinu alebo ako je to mozne ?? ja by som tiez chcela mat take vedomosti :)

Ivka 1

Daj si do salky dve caj.lyzicky oregana a zalej vriacou vodou. Nechaj vyluhovat 15 minut a pi po duskoch. Samozrejme ho
neslad .
Cesnak mozes jest s chlebikom. Velmi dobry je chlebik so syrokremom a na to si mozes nadrobucko nakrajat cesnak. Dufam,ze nemas nizky tlak lebo cesnak by Ti ho este znizil.

Ivka 1

Dievcata nebojte sa.V potravinach je dostat aj oregano/pamajoran/ a z toho si mozete tiez skusit varit cajik a pit 3x denne. Oregano ma protiplesnove ucinky.Dajte urcite vediet,ci sa vam to zlapsilo.

Ivka 1

Moze a nemusi.Hlavne obmedz konzumaciu sladkeho a jedz cesnak,posobi protiplesnovo a jedz jogurty s probiotickou kulturou hoci lepsie by boli probiotika z lekarne.